Dobczyce

Dobczyce. Trzy dni koncertów w ramach dni miasta

Dobczyce. Trzy dni koncertów w ramach dni miasta
Fot. Fot. Arkadiusz Żak, Krystian Wesołowski

Tegoroczne Dni Dobczyc gościły takie gwiazdy jak Kacper Blonsky,  zespół Varius Manx & Kasia Stankiewicz oraz Piękni i Młodzi. Mieszkańcy nad Rabą bawili się przez trzy dni

 

Na głównej scenie w Dobczycach w piątek wystąpił Kacper Blonsky. Z kolei w sobotę, koncert dał zespół Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Zespół lat 90. nie rozczarował słuchaczy, a „Orła cień” wybrzmiał nad Rabą. Fani z całej Polski mogli też posłuchać koncertu z Dobczyc na antenie Polskiego Radia.

Tego dnia zagrało też dla dzieci Centrum Uśmiechu, a publiczność przed gwiazdą wieczoru rozgrzał zespół BLUE. Imprezę zwieńczyła dyskoteka w stylu lat 90. prowadzona przez ekipę Dobczyce DJ’s Team. Tego dnia obchodzono też 20-lecie Izby Gospodarczej Dorzecza Raby.

W drugim dniu Dni Dobczyc otwarto zlotem samochodów „z epoki”. Zlotowi towarzyszył koncert grupy The FreshMaker, po którym nastąpiło wręczenie pucharów dla posiadaczy wyróżnionych samochodów.

Scena tego wieczoru należała do lokalnych zespołów, zagrali: Wiatr Odnowy i Orkiestra Dęta „Dobczyce”. Tuż po nich na estradzie pojawił się zespół Piękni i Młodzi, który porwał publiczność energicznymi kawałkami do tańca. Dni Dobczyc zamknęła dyskoteka.

 

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...