Kultura

Koncert André Rieu z Maastricht 2023 w Myślenicach. Kino Muza zaprasza

Koncert André Rieu z Maastricht 2023 w Myślenicach. Kino Muza zaprasza

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do Kina Muza na letni koncert André Rieu z Maastricht 2023

 

André Rieu powołał do życia Orkiestrę Johanna Straussa, z którą to występuje na całym świecie od ponad 30 lat. Ich koncerty to wyjątkowo barwne wydarzenia przepełnione piękną muzyką.

Na żywo każdego roku ogląda je ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji. Już w najbliższym czasie mieszkańcy miasta i gminy Myślenice jak i okolic będą mieć niebywałą okazję zobaczyć najnowszykoncert w Kinie Muza.

Pierwsza retransmisja odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 17:00, kolejna 10 września o 16:00 i ostatnia 29 września o godzinie 10:00.

Spędź wieczór pod gwiazdami z królem walca!

Bijący rekordy sprzedaży i popularności holenderski skrzypek André Rieu, to jeden z najbardziej uwielbianych artystów świata. Retransmisje letnich koncertów plenerowych wprost z jego rodzinnego Maastricht do kin na całym świecie to już tradycja. Co roku, w lipcu, to zabytkowe miasteczko odwiedza około 100.000 widzów, by obejrzeć na żywo serię koncertów swojego ukochanego króla walca. Jeden z takich wieczorów jest nagrywany za pomocą kilkunastu kamer i najczulszych mikrofonów, by później pokazać go w kinach.

Najnowszy show nosi tytuł „Miłość mieszka pośród nas” i jest 11. koncertem plenerowym z Maastricht, którym mogą się cieszyć widzowie kinowi całego świata. Tytuł tego wieczoru nawiązuje do znanego przeboju „Love IsAllAround”. Słyszeliśmy go choćby w filmie „Cztery wesela i pogrzeb”, w wykonaniu Wet WetWet.

Sam André tak wyjaśnia wybór takiego właśnie tytułu: „Miłość jest muzyką naszych serc. Nie zna granic. To najwspanialsza forma ekspresji emocji i najpiękniejsza melodia, jaką możemy zagrać w życiu. Życzę Wam wszystkim dużo miłości i pięknej muzyki. Mam też nadzieję, że tegoroczny koncert z Maastricht przyniesie Wam wiele radości i czułości podczas oglądania go w kinie”. Czyż nie jest to najlepsza rekomendacja, by właśnie tak spędzić w kinie cudowny czas ze swoimi bliskimi?

Na ten szalony i pełen humoru koncert złożą się, jak zwykle: przeboje operetkowo-musicalowe, walce, polki i marsze Johanna Straussa, a także znane standardy rozrywkowe przygotowane przezsamego maestro, Orkiestrę Johanna Straussa, chór gospel, solistów oraz wyjątkowych gości.

Obejrzyj w kinie ten nowy, szalony koncert muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Czas trwania:180 min. (w tym jedna przerwa)
Napisy: polskie
Prowadzenie: Charlotte Hawkins (Classic FM, „Good Morning Britain”)

Informacje dla Widzów:www.kino.myslenice.pl

Rezerwacje i bilety. 

Rezerwacje grupowe: tel. 12 272-15-11 lub mailowo na kino.mokis@myslenice.pl

Pozostały repertuar, opisy filmów, daty projekcji, zwiastuny można znaleźć na naszej stronie Kina Muza.

Realizujemy seanse na zamówienie, dla grup zorganizowanych m.in. przedszkoli, szkół, uczelni, zakładów pracy, wycieczek, grup parafialnych, scholi.Chcesz zakupić vouchery swoim pracownikom lub podarować je najbliższym w prezencie?

Napisz do nas na kino.mokis@myslenice.pl.

Powiązane tematy

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...