Fotoreportaż

"Gladiatorzy". Fotoreportaż Bartka Ziółkowskiego wyróżniony w konkursie SGL Local Press 2023

"Gladiatorzy". Fotoreportaż Bartka Ziółkowskiego wyróżniony w konkursie SGL Local Press 2023
Fot. Bartek Ziółkowski

Fotoreportaż „Gladiatorzy” autorstwa Bartka Ziółkowskiego, przedstawiający zmagania zawodników kickboxingu i muaythai, walczących w Myślenicach podczas Igrzysk Europejskich 2023 znalazł się w gronie finalistów ogólnopolskiego konkursu SGL LOCAL PRESS 2023.

W kategorii portal lokalny; Miasto-info.pl drugi rok z rzędu znalazło się w zestawieniu najlepszych serwisów informacyjnych

 

Gala Stowarzyszenia Gazet Lokalnych Local Press 2023 odbyła się w sobotę 16 marca w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. Podczas niej jury przyznało nagrody w dziesięciu kategoriach.

W gronie finalistów znalazł się fotoreportaż Bartka Ziółkowskiego pt. „Gladiatorzy” przedstawiający zmagania zawodników kickboxingu i muaythai, walczących w Myślenicach podczas Igrzysk Europejskich 2023.

- Chciałem na nich uchwycić jak najwięcej emocji, które towarzyszą sportowcom podczas zawodów. Nie zabrakło dynamicznych ujęć, które jako fotograf sportowy cenię najbardziej! Praca przy wydarzeniu takiej rangi dała mi wielką satysfakcję, a różnorodność konkurencji sportowych ogromne doświadczenie na przyszłość – relacjonując zawody mówił Bartek Ziółkowski.

Więcej na ten temat piszemy tutaj

Powiązane tematy

Komentarze (1)

Zobacz więcej

Woda błyskawiczna
Fotoreportaż 0

Woda błyskawiczna

Skutki trzygodzinnej nawałnicy, jaka przeszła nad gminą Myślenice zostały okrzyknięte „powodzią błyskawiczną”, a jej konsekwencje w samym Głogoczowie usuwano...