Okolice

Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku w Jaworniku

Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku w Jaworniku

Prokuratura i policja poszukuje naocznych świadków wypadku do jakiego doszło 5 października w Jaworniku. Świadkami są prawdopodobnie mężczyźni, którzy tuż po zdarzeniu udzielali pomocy poszkodowanym

Do wypadku doszło w Jaworniku 5 października około gody. 19 na jezdniach „zakopianki” prowadzących w kierunku Krakowa. W rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych kierowca forda potrącił kobietę.

W wyniku doznanych obrażeń mieszkanka gminy Myślenice zmarła na miejscu. Prokuratura i policja poszukuje naocznych świadków tego wypadku, prawdopodobnie dwóch mężczyzn, którzy tuż po zdarzeniu udzielali pomocy poszkodowanym.

Wszelkie informacje na ten temat prosimy przekazywać pod numery telefonu funkcjonariusza prowadzącego w tej sprawie postępowanie (12) 372-92-16, centrali KPP w Myślenicach (12) 372-92-00 lub alarmowe 997, 112.

 

Powiązane tematy

Komentarze (6)

 • 12 gru 2012

  Wczas tą informację podajecie :/

  12 4 Odpowiedz
  • 12 gru 2012

   Informacja została podana w tym terminie ponieważ teraz otrzymaliśmy ją od policji.

   21 4 Odpowiedz
 • 12 gru 2012

  po co świadek skoro była na pasach? czemu wogole szukacie świadka koleś powinien siedzieć, jest trup jest winny nie ma kary..

  5 31 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  12 gru 2012

  nie ma kamer na zakopiance? tak trudno obejrzeć z kamer film i poszukać rozbitego auta? policjant potrafiła znalezć na kamerze dwóch kolesi co ukradli wóde a tu taki wypadek i co?

  14 10 Odpowiedz
 • 12 gru 2012

  A nie przyszło Ci do łba, że policja poszukuje tych świadków którzy byli wtedy obecni na zakopiance a nie tych którzy jechali samochodem i potrącili kobiete ? (bo śmiem twierdzić że Ci zostali a nie uciekli z miejsca zdarzenia)

  7 Odpowiedz
 • Paweł 12 gru 2012

  Faktyczny sprawca wypadku twierdzi, ze to nie on pierwszy potrącił kobietę - dlatego poszukują świadków.

  6 Odpowiedz

Zobacz więcej

Pcim. Pożar zakładu lakierniczego
Pcim 0

Pcim. Pożar zakładu lakierniczego

Na miejscu pracowały 22 zastępy straży, łącznie ponad 100 strażaków. Ogień strawił powierzchnię ok. 870 m kw. Pożar udało się opanować, nikt nie odniósł obraż...