Kultura

Myślenicki Festiwal Lata 2013: W sobotę zagra Afromental

Myślenicki Festiwal Lata 2013: W sobotę zagra Afromental

Jedną z głównych gwiazd tegorocznego Festiwalu Lata będzie zespół Afromental. Organizatorzy doszli do porozumienia z grupą, która wystąpi na Zarabiu w sobotę 27 lipca

W ankiecie przeprowadzonej przez Miasto i Gminę Myślenice zespół Afromental uzyskał 43% głosów. Formacja wystąpi na Zarabiu w sobotę 27 lipca.

Wśród głównych gwiazd wieczoru wskazywanych przez mieszkańców na ten dzień, oprócz zespołu Afromental znalazł się Zakopower, który zdobył 25% głosów. Natomiast na niedzielny koncert najczęściej wskazywano Macieja Maleńczuka. Na razie organizatorzy nie zdradzają, czy udało się porozumieć z wokalistą. Na jego oficjalnej stronie również nie ma informacji na temat koncertu w Myślenicach.

Według zapowiedzi organizatorów podczas Myślenickiego Festiwalu Lata poza głównymi koncertami mieszkańcy mogą liczyć na przedstawicieli innych nurtów muzycznych, a na zakończenie na wspólną zabawę podczas dyskoteki na świeżym powietrzu. Podczas Myślenickiego Festiwalu lata odbędą się również zawody strzeleckie, rozgrywki na kortach tenisowych i turnieje w petanque.

Jak artystów na Myślenicki Festiwal Lata wybierali mieszkańcy?

Tak głosowali czytelnicy miasto-info.pl

Na temat Myślenickiego Festiwalu Lata 2013 dyskutujecie na forum

 

Powiązane tematy

Komentarze (21)

Zobacz więcej