Kultura

End of School - ostatnia impreza w Parku Przygody. Obiekt zostanie zamknięty

End of School - ostatnia impreza w Parku Przygody. Obiekt zostanie zamknięty

Impreza End of School kończąca rok szkolny będzie jednocześnie ostatnim wydarzeniem w Parku Przygody na Zarabiu. Obiekt zostanie zamknięty na stałe 

Po 10 miesiącach nauki myśleniccy uczniowie będą świętować rozpoczęcie wakacji w Parku Przygody na Zarabiu. Jak się jednak okazuje będzie to ostatnia impreza na terenie tego obiektu, ponieważ w tym miejscu mają powstać obiekty treningowe dla Wisły Kraków, która sprowadzi się do Myślenic w styczniu 2014 roku.

- Jako właściciele zostaliśmy poproszeni do rozmów prowadzonych przez burmistrza z inwestorem, który w miejscu Parku Przygody ma rozpocząć prace budowy obiektów treningowych dla Wisły Kraków. Doszliśmy do porozumienia z UMiG i starostą odnośnie nowej lokalizacji parku. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, niebawem rozpoczniemy prace nad nowym obiektem. Na razie nie chcemy zdradzać szczegółów, ponieważ plany są dogrywane. Jak tylko ruszymy z pracami będziemy mogli otwarcie udzielić wszystkich informacji dotyczących planu i lokalizacji nowego obiektu - poinformował nas Artur Dzieża z Parku Przygody.

Park Przygody na Zarabiu powstał w 2009 roku. Na jego terenie znajdowały się dwa pola do paintballa, tor quadowy, ścianka wspinaczkowa i tor linowy. Był to piąty w kraju i pierwszy w Małopolsce obiekt tego typu. Całość zajmowała 2.5 hektara .

W tym miejscu swoje koncerty dawały nie tylko lokalne zespoły, ale również znane marki takie jak Farben Lehre, Zjednoczenie Sound System, Druga Strona Lustra, czy Enej


Zespół Enej zagrał w Parku Przygody w ramach imprezy Before Dni Myślenic w 2011 roku

W Parku Przygody odbył się również Przegląd Muzyczny Kwadrat, wiele eventów rockowych, dyskotek i cyklicznych imprez takich jak End of School, czy Banana Party podczas których myśleniczanie bawili się na specjalnie przygotowanej plaży.

End of School: Piątek 28 czerwca. Start: godz. 18.  Zagrają: DJ INFINITY, SONIC NATION

Powiązane tematy

W lecie imprezy wyjadą na Chełm
Kultura 1

W lecie imprezy wyjadą na Chełm

W każdą sobotę aż do końca wakacji co weekend, w Stacji Turystycznej Myślenice odbywać się będą imprezy plenerowe. Dzisiaj inauguracja. Zagra DJ DE LA ROCKA mistrz Polski Ida Poland 2013

Komentarze (18)

 • 26 cze 2013

  Yea nie ma to jak na wakacje zamknac obiekt, ktory tylko przez wakacje ma klientow. Opoznic o 2-3 miesiace to

  47 6 Odpowiedz
 • Peex 26 cze 2013

  Boże...

  43 10 Odpowiedz
 • 26 cze 2013

  Widzicie teraz macie swoją wisłe w myślenicac,zabiorą całe zarabie a wy będziecie podnieceni treningami a na wypoczynek to na łąki do zawady bo przecież wisła ma treningi i trzeba zamknąc całe zarabie bo gwiazdorzy trenują.Włodarze gminy wchodzą w d... panu Cupi.... a on i tak płaci podatki w Krakowie a nie w Myślenicach .Nie długo całe zarabie to będzie prywatny folwark pana Cupia..

  43 31 Odpowiedz
 • 26 cze 2013
  Sójka napisał/a:

  toko napisał/a:nie podniecaj sie bo itak wisła będzie grać w grupie o utrzymanieChyba piszesz o swojej sracoviii ...

  Nie dało się w tym roku uczciwie, sportowo, na boisku wywalczyć awansu do Ekstraklasy tylko znowu było ustalanie i kupowanie meczów jak w poprzednich latach ?

  Każdy widział jakie cuda wyprawiały się w waszych meczach i jak inni grali pod sracovię żeby na siłę awansowała ...

  Żal mi Was bo kibicujecie śmiesznemu klubikowi .. W Ekstraklasie tak łatwo nie będzie chyba, że znowu utrzymacie się za pieniądze przy zielonym stoliku :-)

  mnie osobiście tak samo wal..cracowia jak wisła a szczerze mówiąc to całą tą "ligę"to powinni rozwiązac bo polska liga jak i drużyna narodowa to DNO.Ci gwiazdorzy spisali by się przy wykopkach ale ziemniaków.Stadiony im pobódowali a oni co potrafią to pokazali na euro.Teraz pokazują przy awansie na MŚ.Takich zawodników to ja osobiście codziennie widzę koło mleczarni,i nie podniecam sie jak wy mizernotą na poziomie wysp owczych.Tych zawodników to osobiście nie zatrudnił bym do kopania dołków,jedynemiejsce dla nich to koszenie łąk w zawadzie.

  24 4 Odpowiedz
 • 26 cze 2013

  Za naukę się lepiej weźcie a za imprezowanie. Szczególnie poświećcie czas na czytanie ze zrozumieniem ludzie. Może się to wam przydać, bo widzę, że niektórzy nie bardzo zrozumieli treść całego artykułu. Po pierwsze jak napisał mirekm inwestor ma czas do końca roku na wykonanie prac a po drugie będzie nowa miejscówka dla Parku Przygody. Więc nie rozumiem, o co chodzi. Też korzystałem i też mi trochę szkoda, że akurat przypadło to na wakacje no, ale cóż. I skoro ma być nowe miejsce to, po co tak płakać?

  27 10 Odpowiedz

Zobacz więcej