Miasto

Zamaskowani bandyci obrabowali salon gier. Szuka ich policja i właściciele lokalu

Zamaskowani bandyci obrabowali salon gier. Szuka ich policja i właściciele lokalu

Dwóch zamaskowanych mężczyzn napadło kobietę w salonie gier. Ukradli 1000 zł. Policja i właściciele lokalu poszukują sprawców

Łupem bandytów padł całodobowy salon gier tzw. hot spot znajdujący się na skrzyżowaniu ulic 3-Maja i Dunina-Brzezińskiego. W sobotę ok. godz. 4:20 pojawiła się w nim dwójka napastników.

Jak wynika z ustaleń policji do salonu najpierw wszedł mężczyzna w wieku ok. 20-22 lat. Miał około 170 cm wzrostu był krępej budowy ciała, ubrany na ciemno. Poszkodowana zapamiętała, że seplenił. Za nim pojawił się drugi, w podobnym wieku i ubraniu, według relacji pracownicy miał ok. 175 cm wzrostu.

- Obaj byli zamaskowani szalikami. Wulgarnie wyzywali pracownicę. Jeden z nich wyraził się, że to jest napad. Zażądał pieniędzy. Zastraszona kobieta oddała im około 1000 zł - relacjonuje Szymon Sala, rzecznik myślenickiej policji.

Nikt nie zdołał zatrzymać uciekających napastników. Wszczęte poszukiwania policjantów do tej pory nie dały rezultatu. Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy posiadają informacje przydatne w ustaleniu tożsamości sprawców.

Osoby związane z salonem szukają sprawców na własną rękę. Obiecują nagrodę. Informacja na ten temat pojawiła się również w jednym z tematów na forum. „Dla osoby, która pomoże w ustaleniu sprawcy wyznaczymy nagrodę” – czytamy w ogłoszeniu.

Komentarze (14)

 • Robert 14 lis 2013

  A propos, czy przy wjeździe do Myślenic nie wisi czasem dumna tablica "Miasto monitorowane" ? I co z tego wynika, ja się pytam!

  34 2 Odpowiedz
 • 15 lis 2013

  Nie dało się zainwestować w gaz dla dziewczyn ? w życiu bym nie pozwolił żeby moja kobieta pracowała w czymś takim i miała styczność z pijanymi klientami (jak sie okazuje agresywnymi) o 4 nad ranem.

  23 5 Odpowiedz
 • 15 lis 2013

  A tak w ogóle to jaki sens ma CZYNNY salon gier o 4:20 ?
  Kto tam idzie o takiej porze pograć ?

  20 5 Odpowiedz
 • mysleniczaninzdziada 14 lis 2013

  nie od dzis wiadomo, ze takie miejsca przyciagaja elementy spod ciemnej gwiazdy. nie pamietacie juz co sie stalo w zeszlym roku? http://miasto-info.pl/myslenice/5076,myslenice-pobili-i-okradli-mezczyzne-na-schodach-prowadzacych-do-kosciola.html w miescie powinien byc zakaz otwierania takich punktow

  21 10 Odpowiedz
 • 16 lis 2013

  W 2010 roku rozpoczęła się likwidacja jednorękich bandytów. Ustawa z 19 listopada 2009r zakładała stopniowe wygasanie zezwoleń na prowadzenie punktów z automatami do gry. Gra na maszynach miała być możliwa tylko w kasynach. W Myślenicach w ostatnim czasie otworzyły się trzy takie punkty. Najnowszy powstaje na 3go Maja niedaleko "obrabowanego" punktu. Kto wydał na to pozwolenie skoro ustawa zakładała likwidację tego procederu ???
  W Salonie Gier był monitoring.
  Te "salony" wyciągają z ludzi pieniądze dając złudne nadzieje wygranej. Nie znam nikogo, kto by się dorobił na maszynach grając. Ktoś zarabia na tym grubą kasę, a ludzie są mało ważni. Pewnie klient wrzucił pożyczone pieniądze chcąc się odegrać i jak zwykle mu nie poszło, więc desperacko próbował je odzyskać.

  Tak więc nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka - okradziono
  Szkoda tylko tych dziewczyn, które z braku laku pracują tam za grosze narażając swoje zdrowie, a traktowane są jak jakby to one programowały te maszyny.

  Do sprawców: debile ! - w mieście aż roi się od Policji i konfidentów. Już po was ! xD hahaha

  13 3 Odpowiedz

Zobacz więcej