Sport

Dobczyce: Anna Komorowska spotkała się z Natalią

Dobczyce: Anna Komorowska spotkała się z Natalią

Natalia Lińczowska pokonała ponad 320 km z Krakowa do Warszawy, aby prosić pierwszą damę o pomoc w ratowaniu chorego chłopca. Do spotkania doszło dopiero w... Dobczycach

Natalia Lińczowska z Dobczyckiego Klubu Biegacza w ramach akcji "Bieg dla życia" pokonała ponad 320 kilometrową trasę, aby pomóc 7-latkowi choremu na raka mózgu, jednak nie spotkała się z pierwszą damą w stolicy. Jako powód podano delegację pary prezydenckiej do Japonii.

Pierwsza Dama Rzeczpospolitej Polskiej pojawiła się 24 kwietnia w Regionalnym Centrum Oświatowo- Sportowym w Dobczycach, aby spotkać się z młodą biegaczką z Dobczyc. 

Spotkanie w Dobczycach, na prośbę Kancelarii Prezydenta, ze względów bezpieczeństwa, zostało utrzymane w tajemnicy. W spotkaniu uczestniczyły tylko osoby zaproszone, w tym Natalia i jej rodzina.

 

Powiązane tematy

Komentarze

 • OKOKI 29 kwi 2015

  Przypomniała sobie ponieważ są wybory .

  49 9 Odpowiedz
 • 29 kwi 2015

  Co to za lansowanie platfusów na tej stronie ? napiszcie jeszcze gdzie żarła i piła bo ja nie mam co robić tylko czytać o tej babie, którą jeszcze nie tak dawno wypieła się na p. Natalie.

  40 12 Odpowiedz
 • Paweł Stanisław Latoń 29 kwi 2015

  Kibel jesteś nie kuRtuRaRny i nie masz ogłady.Jak możesz na pierwszą dame mówić baba?

  12 17 Odpowiedz
 • 2 maj 2015

  Proszę obejrzeć jeśli nie cały materiał to od min. 15:54 - informacja o Annie Komorowskiej, która pochodzi z domu ubeckiego. Jej rodzice pracowali w aparacie bezpieczeństwa komuny. To są informacje powszechnie znane.
  https://www.youtube.com/watch?v=e61VUQzeqQo

  4 3 Odpowiedz
 • Misiek 3 maj 2015

  A mało to ubeków w kancelarii prezydenta robi za doradców, śmiech w biały dzień bo jeszcze bym zrozumiał jak by jakieś inne funkcje pełnili ale doradcze. A zresztą sam pan prezydent ma na sumieniu różne grzeszki z przeszłości które skrzętnie ukrywa.
  Gdzieś czytałem że kancelaria prezydenta kosztuje nas ok 470tyś zł dziennie można by za to niejedno dziecko uratować.
  "Nie ma zgody na brak zgody"

  3 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  4 maj 2015

  No właśnie policzmy koszty takiego wyjazdu i wyjdzie nam że można pomagać z Warszawy po cichu a nie głośno przed wyborami męża. Jak się to nazywa no może mi ktoś powie......

  1 1 Odpowiedz
 • Paweł Stanisław Latoń 4 maj 2015

  To się nazywa obłuda, fałsz i obłuda

  Odpowiedz
 • 4 maj 2015

  spotkała się - źle, nie spotkała się też - źle. o co wam ludzie chodzi. ważne że natalia dopięła swego i dostała zapewnienie pomocy dla Piotrusia i za to jej się należą podziękowania. A w jaki sposób i do kogo się zwróciła to nie istotne.

  2 Odpowiedz

Zobacz więcej