Sport

Dobczyce: Anna Komorowska spotkała się z Natalią

Dobczyce: Anna Komorowska spotkała się z Natalią

Natalia Lińczowska pokonała ponad 320 km z Krakowa do Warszawy, aby prosić pierwszą damę o pomoc w ratowaniu chorego chłopca. Do spotkania doszło dopiero w... Dobczycach

Natalia Lińczowska z Dobczyckiego Klubu Biegacza w ramach akcji "Bieg dla życia" pokonała ponad 320 kilometrową trasę, aby pomóc 7-latkowi choremu na raka mózgu, jednak nie spotkała się z pierwszą damą w stolicy. Jako powód podano delegację pary prezydenckiej do Japonii.

Pierwsza Dama Rzeczpospolitej Polskiej pojawiła się 24 kwietnia w Regionalnym Centrum Oświatowo- Sportowym w Dobczycach, aby spotkać się z młodą biegaczką z Dobczyc. 

Spotkanie w Dobczycach, na prośbę Kancelarii Prezydenta, ze względów bezpieczeństwa, zostało utrzymane w tajemnicy. W spotkaniu uczestniczyły tylko osoby zaproszone, w tym Natalia i jej rodzina.

 

Powiązane tematy

Komentarze (10)

 • OKOKI 29 kwi 2015

  Przypomniała sobie ponieważ są wybory .

  49 9 Odpowiedz
 • 29 kwi 2015

  Co to za lansowanie platfusów na tej stronie ? napiszcie jeszcze gdzie żarła i piła bo ja nie mam co robić tylko czytać o tej babie, którą jeszcze nie tak dawno wypieła się na p. Natalie.

  40 12 Odpowiedz
 • mysleniczaninzdziada 30 kwi 2015

  tu se poczytaj prawde o wygaszaniu polski http://miasto-info.pl/myslenice/10230,spotkanie-z-autorem-ksiazki-wygaszanie-polski.html kup ksiazke kazdy polak powinien taka miec. mam nadzieje ze byles w domu katolickim! myslenice tez nam wygasza juz swiatla nie swieca na zarabiu po zmroku... chyba sie zaczyna

  17 3 Odpowiedz
 • 30 kwi 2015

  Akcję "Bieg dla życia" relacjonowaliśmy od samego początku. W wielu wątkach pytaliście czy Natalii udało sie spotkać z Anna Komorowską. Zwieńczeniem akcji "Bieg dla życia" było spotkanie do którego doszło w Dobczycach i nie widzimy powodu, aby tą wzmianką nie zakończyć informowania na ten temat.

  16 15 Odpowiedz
 • Paweł Stanisław Latoń 29 kwi 2015

  Kibel jesteś nie kuRtuRaRny i nie masz ogłady.Jak możesz na pierwszą dame mówić baba?

  12 17 Odpowiedz

Zobacz więcej