Kultura

Myślenice: Piotr Szewczyk przejmuje funkcję dyrektora MOKiS

Myślenice: Piotr Szewczyk przejmuje funkcję dyrektora MOKiS

Przez najbliższy rok Piotr Szewczyk będzie pełnił funkcję dyrektora Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu

Od 2016 roku Piotr Szewczyk w MOKiS pełnił funkcję zastępcy dyrektora. Decyzją burmistrza Jarosława Szlachetki przez najbliższy rok będzie pełnił funkcję dyrektora.

- Będę wciąż pracować nad rozwojem myślenickiej kultury, do współpracy, jak zawsze zapraszam wszystkie środowiska twórcze. Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu jest wspólnym dobrem, dlatego z jego możliwości może korzystać każdy, kto w twórczy i aktywny sposób chce się przyczynić do rozwoju lokalnej wspólnoty – zapowiada nowy dyrektor placówki.

To kolejna w tej kadencji zmiana kadrowa w instytucjach zarządzanych przez Miasto i Gminę Myślenice. Do tej pory zmienili się prezesi gminnych spółek. Na czele Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji stanęła Katarzyna Burda, Zakładem Utylizacji Odpadów zarządza Jarosław Korabik, spółką Sport Myślenice Michał Funek, a Myślenicką Agencją Rozwoju Gospodarczego Witold Rozwadowski.

Powiązane tematy

Komentarze (30)

 • mirek@ 2 lut 2019

  z ta decyzja personalna sie zgadzam, ale dlaczego nie bylo konkursu?

  39 23 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  3 lut 2019

  Akurat ten facet pracował na swoje stanowisko, o dziwo dostaje je od kogoś z partii misiewiczów. Ironia losu? Tym niemniej, to dobry krok nowego burmisia. Czekam na więcej+

  27 22 Odpowiedz
 • 3 lut 2019

  Gratuluje. Czlowiek z głową pełną pomysłow, otwarty i rzeczowy.

  19 16 Odpowiedz
 • Piotr Tomczek 4 lut 2019

  Szewczyk wpakował się w niezła rozgrywkę polityczna.
  Jeszcze o tym nie wie.

  11 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  4 lut 2019

  Co za bzdury tu ktoś pisze, mamy tak pięknie otwarte społeczeństwa, taki potencjał wymiany myśli, spotkania drugiego człowieka. Mam nadzieję, że jak najdłużej i Mce będą czerpać z tego bogactwa, nie tylko jeśli chodzi o spotkania z folklorem. A przyjeżdża do pobliskiego Krk naprawdę cały świat. Szkoda że nie mamy zaje.stej atrakcji jak choćby Wieliczka żeby część z tych przybyszów zawitała też do nas. Mamy jednak kilka atutów, piękny las (niestety w ostatnich latach cięty na potęgę), niedocenione Zamczysko, mamy Rabę. Trzeba by to zebrać, posprzątać, dopieścić i umieć sprzedać. Nie wiem czy za tej kadencji, tego burmistrza, ale wierzę, że Myślenice mogłyby stać się uporządkowanym, czystym i intrygującym miejscem na relaks.

  13 5 Odpowiedz

Zobacz więcej

Muzeum Niepodległości otwarte nocą
Kultura 0

Muzeum Niepodległości otwarte nocą

Noc Muzeów to okres w którym placówki otwarte są do późnych godzin nocnych. Co w tym roku mieszkańcom zaoferowało Muzuem Niepodległości?   Obchody Nocy Muze...