Rozrywka

Sebastian Kasprzyk ze Stojowic na torze „Ninja Warrior Polska”

Sebastian Kasprzyk ze Stojowic na torze „Ninja Warrior Polska”

Walka o tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja i 150 tys. zł powoli dobiega końca. Do finału może zakwalifikować się już tylko 4 zawodników. W grupie chętnych, którzy spróbują pokonać tor eliminacyjny znalazł się Sebastian Kasprzyk ze Stojowic 

„Ninja Warrior Polska” to show telewizji Polsat testujące sprawność, wytrzymałość oraz hart ducha zawodników na ogromnym torze przeszkód. Tylko 9 śmiałkom na świecie udało się osiągnąć cel i pokonać wszystkie przeszkody, w tym najważniejszą - legendarną już Górę Midoriyama. We wtorek na Polsacie o godz. 20:05 wyemitowany zostanie 6. odcinek programu, w którym o wejście do finału walczyć będzie Sebastian Kasprzyk ze Stojowic.

Sebastian to czołowy polski biegacz specjalizującym się w zawodach przeszkodowych OCR. To kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski oraz Europy w tej dyscyplinie sportowej. Z zawodu jest ślusarzem i w wolnych chwilach zajmuje się produkcją przeszkód, które są wykorzystywane na zawodach przeszkodowych oraz w prywatnych ogródkach.

W pierwszej edycji programu „Ninja Warrior Polska” przez problemy z biodrami nie pokonał ostatniej przeszkody na torze półfinałowym i tym samym nie dostał się do finału. Przez ostatni rok ciężko trenował, aby w drugiej edycji programu pokonać wszystkie przeszkody, dostać się do finału i zdobyć legendarną górę Midoryama.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej