Sport

Sebastian Kasprzyk po raz trzeci w finale Ninja Warrior Polska. Będzie walczył o 150 tys. zł

Sebastian Kasprzyk po raz trzeci w finale Ninja Warrior Polska. Będzie walczył o 150 tys. zł

„Po raz trzeci będę walczył o zwycięstwo programu. Widzimy się 13 kwietnia w wielkim finale” – w mediach społecznościowych pisze Sebastian

Mieszkaniec Stojowic do wielkiego finału zaklasyfikował się po raz trzeci. Ten 25-letni ślusarz pokazał, że odrobił lekcje z uczestnictwa w poprzednich sezonach show i znacznie poprawił swoje umiejętności. Pomimo problemów z ruchomością bioder, wręcz „przeleciał” przez przeszkodę, która do tej pory sprawiała mu najwięcej kłopotów – przeprawę przez komin.

„Po raz trzeci będę walczył o zwycięstwo programu. Dziękuje za każde kciuki które trzymaliście za mnie i za wasze wsparcie. Mam nadzieje że w tym ciężkim dla wszystkich czasie dałem wam swoim występem trochę emocji, radości i normalności. Widzimy się 13 kwietnia w wielkim finale” – w mediach społecznościowych pisze Sebastian.

Sebastian to Mistrz Europy 2019, Mistrz Polski 2018, a także „Najlepszy Zawodnik OCR 2018” w swojej kategorii wiekowej. W 2018 roku podczas Runmageddonu rozgrywanego w Myślenicach wygrał dwa razy w dwóch konkurencjach – na dystansie 21 km, a drugiego dnia znowu stanął na szczycie podium – tym razem triumfując na dystansie 6 km.

W poprzednich sezonach dwukrotnie awansował do finału programu. Za pierwszym razem plany pokrzyżowała mu kontuzja, natomiast za drugim zabrakło "siły w rękach" i szczęścia.

Ninja Warrior Polska to show emitowane w telewizji Polsat. Zadaniem uczestników jest pokonanie 150 metrowego toru przeszkód. Całość tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny wypełnione wodą.

Tu nie ma jurorów, a zawodnicy są zdani tylko na siebie, swoje umiejętności, spryt i siłę. W każdym odcinku w rozgrywce bierze udział 34 zawodników z których do finału może awansować 4. W ostatecznej rozgrywce jeżeli uda im się pokonać dwa tory przeszkód, będą mogli zmierzyć się z najtrudniejszym wyzwaniem. Ten, kto najszybciej pokona wszystkie przeszkody wygra 150 tys. zł.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej