Pomagamy

Pomóż w organizacji Smyk Fest 2021. „Wolontariusze są filarem tego festiwalu”

Pomóż w organizacji Smyk Fest 2021. „Wolontariusze są filarem tego festiwalu”

W sierpniu po raz czwarty odbędzie się największy charytatywny festiwal SMYK FEST im. Kacperka Chodurka. Każdy kto chciałby zaoferować swoją pomoc, może zgłosić się do pracy jako wolontariusz

 

Festiwal na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń, które odbywają się w naszym regionie. Dwie pierwsze edycje odbyły się na myślenickim Rynku; trzecia ze względów pandemicznych, została zorganizowana w formie online. W tym roku zaplanowany został na dni 19-21 sierpnia. 

Podczas dotychczasowych edycji festiwalu w projekt zaangażowanych było łącznie ponad 300 wolontariuszy, którzy kwestując zebrali środki w wysokości: 134 365,67 zł na leczenie i rehabilitację najbardziej potrzebujących z terenu naszego województwa.

- Nasi wolontariusze są filarem tego festiwalu. Bez ich zaangażowania i pomocy nie bylibyśmy w stanie zorganizować go na tak wysokim poziomie. Z doświadczenia wiemy, że osoby, które na co dzień mają wiele obowiązków, świetnie odnajdują się w roli wolontariuszy, dlatego powtarzamy: Jesteś zajęty? Jesteś potrzebny! – mówi Krystian Stopka, jeden z organizatorów wydarzenia.

Chęć pomocy można zgłaszać do 15 czerwca. Aby dołączyć do ekipy wolontariuszy SMYK FEST im. Kacperka Chodurka, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Organizatorami festiwalu SMYK FEST im. Kacperka Chodurka są Fundacja Akuratna oraz Stowarzyszenie Sportownia.

 

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej