Społeczeństwo

Maksymilian to wyjątkowy chłopiec - wyjątkowe 10 kg mniej!

Coraz częściej na swojej drodze zawodowej spotykam się z dziećmi i młodzieżą. Cieszy mnie, że świadomość o zdrowym odżywianiu, albo zmianie dotychczasowych nawyków zaczyna się już tak wcześnie

Jednak Maksymiliana wspominam szczególnie, za jego dyscyplinę, staranie, skromność, uprzejmość i dojrzałość w swoich postanowieniach. Tak ja jak i on mieliśmy przed sobą duże wyzwanie, żeby zgrać się w smakach, zaleceniach i posiłkach. Dlatego dla Waszej przyjemności Maksymilian udzielił wywiadu o swoich odczuciach, emocjach i staraniach.

Maksymilian dlaczego zdecydowałeś się podjąć kurację odchudzającą ?

Zdecydowałem się podjąć kurację, ponieważ bardzo chciałem, ale zależało mi również na moim zdrowiu. Miałem do wyboru, albo operacja albo dieta. Na nodze zrobił mi się tłuszczak i lekarz powiedział, że to nadwaga jest przyczyną. I faktycznie po tym czasie bycia na diecie tłuszczak się zmniejszył.

Czego bałeś się najbardziej przed pierwszym spotkaniem z Panią Dietetyk?

Bałem się czy dogadam się z Panią Dietetyk, ale okazało się to wcale nie trudne J. Bałem się też jeszcze, że pomimo starań nie schudnę i będzie mnie czekał zabieg.

Czy ta kuracja to Twój pierwszy kontakt z dietą ?

Tak to mój pierwszy kontakt z dietą.

Czy jesteś zadowolony z osiągniętych efektów? Jak reaguje rodzina i znajomi na Twoją tak dużą zmianę ?

Jestem bardzo zadowolony z efektów , a rodzina od razu zauważyła zmiany. Gdy mnie spotykali, albo oglądali moje zdjęcia mówili: ”Maks , ale super wyglądasz… jak Ty schudłeś” itp. To bardzo miłe i ogromnie cieszy.

Jak oceniasz pracę z Panią dietetyk? A jak oceniasz samą dietę?

Z Panią dietetyk pracowało mi się bardzo dobrze. Pani dietetyk zawsze miło ze mną porozmawiała i dopasowała przepisy do moich wymagań kulinarnych. Bez Pani dietetyk i jej fajnego podejścia nie dałbym rady. Samą dietę oceniam natomiast jako BARDZO SMACZNĄ.

Maks co chciałbyś powiedzieć wszystkim tym, którzy chcą zrobić ten krok w stronę swojej zmiany, ale się boją?

Wszystkim, którym marzy się zmiana, powiem, żeby się nie bali, bo to nic strasznego, a widzieć efekty i słyszeć komplementy to sama przyjemność i wzmacnianie wiary w siebie.

 

 

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info
E-mail: myslenice@projektzdrowie.info
ul. 3 Maja 14a
32-400 Myślenice
Tel. +48 577 133 322

Powiązane tematy

Zobacz więcej