Myślenice

Delta rozdaje prezenty na swoje urodziny. Odbierz promocyjny voucher o wartości 100 zł

Delta rozdaje prezenty na swoje urodziny. Odbierz promocyjny voucher o wartości 100 zł

Delta Twoje Wnętrza obchodzi pierwsze urodziny nowego salonu. Z tej okazji 4 października przy ul. Fijałkowskiego 40 odbędzie się specjalne wydarzenie. Na klientów czekają promocyjne vouchery o wartości 100 zł

Rok temu zapraszaliśmy Państwa na wielkie otwarcie i zarazem rozpoczęcie nowego etapu w życiu firmy. Podsumowując ten okres przez cały czas staraliśmy się dla Państwa zmieniać i razem z Wami tworzyć miejsce na mapie Myślenic, do którego będziecie chętnie zaglądać w poszukiwaniu inspiracji aranżując swoją domową przestrzeń.

Ciągle poszerzamy i wzbogacamy naszą ofertę, a to czym możemy się wyróżnić na tle innych to fachowy i przyjazny personel, chętnie służący radą i pomocą. Na bieżąco podążamy za trendami aktualizując nasze ekspozycje i zachęcając Was do metamorfozy Waszych wnętrz.

Na tę specjalną okazję przygotowaliśmy dla Państwa różne niespodzianki.

Każdy kto skomentuje urodzinowy post na Facebooku otrzyma voucher, z którego skorzystać będzie mógł w dniu 4 października br. przy zakupach powyżej 200 zł w naszym Salonie Delta Twoje Wnętrza.

Na zakupy powyżej 200 zł przysługuje voucher o wartości 30 zł, na zakupy powyżej 500 zł o wartości 50 zł oraz na zakupy powyżej 1 000 zł o wartości 100 zł. Vouchery można odbierać tylko do dnia 3 października br. do godziny 20:00. Po tym czasie zniknie możliwość wygenerowania voucherów.

Dodatkowo każdy paragon z tego dnia będzie miał szansę wziąć udział w konkursie z nagrodami. Zapraszamy Was do wspólnego świętowania.

Jesteśmy tak blisko. Skorzystajcie z okazji i odwiedźcie nasz Salon. Będzie nam bardzo miło, jeżeli w tym ważnym dla nas dniu będziecie nam towarzyszyć.

 

Zobacz więcej