Zdrowie

Kolejna fenomenalna metamorfoza w Projekt Zdrowie Myślenice. Zacznij rok, tak jak Pan Paweł!

Pan Paweł jest lżejszy o 8 kg już po miesiącu kuracji a najlepsze jest to, że to dopiero początek przygody! Pan Paweł udowadnia, że niemożliwe nie istnieje a chcieć to móc. Dzięki konsultacjom zdalnym również można osiągnąć zamierzony cel!

Czy ktoś ma tu jeszcze wymówki? Zapraszamy do wywiadu z naszym bohaterem.

 

Dlaczego postanowił Pan podjąć decyzję o odchudzaniu w Projekt Zdrowie Myślenice, jak to się stało?

O gabinecie Projekt Zdrowie Myślenice dowiedziałem dzięki live na żywo, prowadzonym przez Panią dietetyk na facebooku, na którym mówiono o postanowieniach noworocznych. Poczułem motywację i chciałem spróbować zadbać o swoje zdrowie.

Co cieszy Pana najbardziej podczas kuracji?

Jedzenie podczas kuracji jest bardzo dobre, z większości przepisów korzystam cały czas, ponieważ są bardzo proste. Wiele osób myśli, że dieta to głodówka, absolutnie się z tym nie zgadzam. Nie chodzę głodny, mam lepsze samopoczucie, kuracja jest dostosowana do moich preferencji żywieniowych. Czuję się już o wiele lepiej i zdrowiej a to dopiero początek.

Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji?

Przyznam szczerze, że efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Kilogramy cały czas spadają, a przy takich efektach, motywacja cały czas wzrasta.

Jak ocenia Pan pracę z Panią dietetyk?

Bardzo dobrze! Każda wizyta online dostarcza mi nową dawkę wiedzy. Kontakt oceniam na bardzo dobry. Zawsze sprawna i szybka odpowiedz w razie potrzeby konsultacji. Pani dietetyk mnie bardzo motywuje i jest dla mnie dużym wsparciem.

Co powiedziałby Pan osobie, która chce schudnąć, ale nie wie od czego zacząć?

Wystarczy zapisać się na pierwszą bezpłatną konsultację i przekonać się, że zmiana jest potrzebna i wyjdzie nam na dobre. Przy podjęciu kuracji najważniejsze są pierwsze dwa tygodnie do tego, żeby przyzwyczaić stopniowo organizm do innego stylu życia. Nie rezygnujcie po tygodniu stosowania diety, ponieważ kiedy zobaczycie pierwsze efekty, będziecie naprawdę zadowoleni, tak jak ja.

ODKŁĄDAJĄC DECYZJĘ, ODKŁADASZ KILOGRAMY!

Jeśli tak samo, jak nasz bohater, chcesz poprawić swój stan zdrowia i samopoczucie, to nie czekaj i już dziś umów się na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną dietę!

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 577 133 322 lub za pomocą formularza kontaktowego: myslenice@projektzdrowie.info oraz na Facebooku Projekt Zdrowie Myślenice lub przyjdź bezpośrednio do gabinetu w Myślenicach na ul. 3 Maja 14A  i zapisz się.

Powiązane tematy

Zobacz więcej