Miasto

Do dwóch lat za atak butelką

Do dwóch lat za atak butelką
W poniedziałek, 27 lipca w jednym z myślenickich lokali pijany mężczyzna zaatakował butelką innego klienta baru

Jak informuje myślenicka policja do incydentu doszło około godz. 18. W jednym z myślenickich lokali rozpoczęła się sprzeczka pomiędzy pijącymi piwo mężczyznami pochodzącymi z niedalekich Myślenicom miejscowości. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, młodszy mężczyzna został zaczepiony przez pijanego (1,55 promila) 21latka. Po chwilowej wymianie uwag rozbił butelkę piwa na głowie swojej ofiary.

Poszkodowany z krwawiącą raną, wybiegł z baru na ulicę. Jak zrelacjonował, z resztkami butelki nadal gonił go 21latek, który zaczepił go w barze.

Wezwanym na miejsce policjantom udało się odnaleźć napastnika na dworcu BUS. Został zatrzymany w policyjnym areszcie, a poszkodowanemu pomocy udzielono w myślenickim ambulatorium chirurgicznym. Po nocy spędzonej w pomieszczeniach dla zatrzymywanych agresor został przesłuchany (nie przyznał się do winy). Dalsze czynności w tej sprawie policja prowadzić będzie po konsultacji z miejscową prokuraturą. Może mu grozić grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

Powiązane tematy

Komentarze (10)

 • Brak zdjęcia
  16 wrz 2009

  wieśniaki wszędzie co to będzie co to

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  3 sie 2009

  Wieś się bawi...szkoda że w naszym mieście

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  31 lip 2009

  To było w "Złotej Podkowie", pogotowie jechało "tylko" 20 minut... W międzyczasie zdążyliśmy zaopatrzyć ranę poszkodowanemu... Policja przyjechała po około 10 minutach po odjeździe pogotowia..

  Odpowiedz
 • 30 lip 2009

  No rzeczywiście. Mój poprzedni już zniknął. Prawda boli.

  Odpowiedz
 • 30 lip 2009

  Ciekawe jak Ty byś się czuł "głos" gdyby na Twojej głowie ktoś rozbił butelkę.
  To nie jest zabawa.

  Odpowiedz

Zobacz więcej