Kultura

Park Przygody: Rockowa majówka 2011

Park Przygody: Rockowa majówka 2011


Rockowa majówka w Parku Przygody otworzyła sezon imprez plenerowych w Myślenicach

fot. Joanna Małysz


W poniedziałek 2 maja na scenie w Parku Przygody zagrały zespoły HellHaven, Mutant Mass i DreadRock. Majówka otworzyła cykl imprez w tym miejscu. W rozmowie z nami Piotr Pachacz z Parku Przygody zapowiadał, że w  sezonie 2011 ma zamiar promować lokalnych wykonawców.

Więcej na temat planów Parku Przygody

Powiązane tematy

Komentarze (36)

 • Brak zdjęcia
  3 maj 2011

  A co was to obchodzi kto pije czy nie .

  3 Odpowiedz
 • Hell Haven 3 maj 2011

  Dziękujemy za tak liczne przybycie na koncert ! Zapraszamy serdecznie na nasz kolejny występ - przegląd "Kwadrat" 14 Maja, na którym to zaprezentujemy premierowo najnowszy utwór pt. Paper Swan.

  2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  4 maj 2011

  ten na 3 zdj mial z tego dachu skakac :) no ale publika za slaba wiec by mogla nie przyjac tego ciosu xDD

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  4 maj 2011

  3 zdjęcie zaje_biste! ;p

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  4 maj 2011

  Ja osobiscie od muzyki wymagam czegos wiecej niz tylko ekspresji na scenie i wiekszego lub mniejszego kopiowania swoich idoli. Dla mnie hellhaven przoduje nie tylko w kapelach miastowych ale takze dosc duzego okregu. Ostatni utwor ktory zagrali byl perłą kompozycyjno-muzyczna. Mało kto juz tak gra. Nie neguje pozostalych, ale dla mnie to wlasnie ta kapela wyskoczy juz nedlugo na swoje wyzyny. A i sam bede dumny ze chlopaki sa z mojego miasta. Oczywiscie klucic sie bedziecie, bo nie da sie okresilc ktora kapela jest najlepsza z tego wzgledu, ze wszystkie reprezentuja zupelnie rozne style muzyczne. ale moje kciuki sa dla hellhaven.

  1 Odpowiedz

Zobacz więcej