Wybory Prezydenckie 2020

Tydzień do wyborów. W Myślenicach Borys Budka namawiał do udziału w głosowaniu i poparcia jego kandydata

Tydzień do wyborów. W Myślenicach Borys Budka namawiał do udziału w głosowaniu i poparcia jego kandydata
W trakcie agitacji przechodząca przez Osiedle Tysiąclecia grupa sympatyków Rafała Trzaskowskiego miała okazję spotkać się z różnymi reakcjami od poparcia przez zwolenników polityki kandydata którego reprezentował Borys Budka, przez wyrazy dezaprobaty wyborców Andrzeja Dudy. Fot. Piotr Jagniewski

W czasie kampanii mieszkańcy regionu mieli okazję spotkać się z Rafałem Trzaskowskim, ale również dwa razy w powiecie wizytował walczący o reelekcję Andrzej Duda (PiS).

Na tydzień przed wyborami do udziału w nich namawiał Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej

Za tydzień na kolejne 5 lat wybierać będziemy prezydenta Polski, a kampania wychodzi na ostatnią prostą. W trakcie jej trwania myśleniczanie mieli okazję spotkać się z kandydatem Koalicji Obywatelskiej Rafałem Trzaskowskim na Zarabiu, ale również dwa razy Myślenice i miejscowości powiatu wizytował walczący o reelekcję Andrzej Duda (PiS).

Na tydzień przed ciszą wyborczą w Myślenicach pojawił się Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej, który w towarzystwie posła Marka Sowy i wicestarosty Rafała Kudasa wspólnie namawiali do głosowania w drugiej turze, która odbędzie się 12 lipca oraz do oddania głosu na Rafała Trzaskowskiego.

Mieszkańcy Osiedla Tysiąclecia, gdzie spacerowali politycy mogli otrzymać gazetki prezentujące kandydata i wymienić się z nim poglądami. 

Przechodząca przez Osiedle Tysiąclecia grupa sympatyków Rafała Trzaskowskiego miała okazję spotkać się z różnymi reakcjami; od poparcia przez zwolenników polityki kandydata, którego reprezentował Borys Budka, po wyrazy dezaprobaty wyborców Andrzeja Dudy.

W pierwszej turze kandydata Prawa i Sprawiedliwości poparło 43,67% wyborców w kraju, natomiast w gminie Myślenice oddano na niego 13108  głosów, co stanowiło 54,19%. Wynik Rafała Trzaskowskiego w pierwszej turze wyborów to 30,34% w kraju, a w gminie Myślenice poparło go 5102 osoby, co stanowiło 21,09%. 

Po II turze wyborów prezydentem Rzeczpospolitej Polski zostanie:

 • Andrzej Duda (PiS) Andrzej Duda (PiS) 47%
 • Rafał Trzaskowski (KO) Rafał Trzaskowski (KO) 53%
 • Głosów: 2219

 

Powiązane tematy

Komentarze

 • 4 lip 2020

  Najbardziej podoba mi się na tym zdjęciu zaciśnięta pięść narodowca.

  28 14 Odpowiedz
  • 4 lip 2020

   Przejście z Budką.przez mieszkańców Myslenic , to był prawdziwy akt odwagi. To jakby spacer z Antychrystem (po Myślenicku z ancykrystrm).
   Odebranie od niego materiałów wyborczych, wiąże się z publicznym potępieniem.
   Władza miejska takiemu nigdy nie zapomni. Przyjdzie taki do UMG coś załatwić do czego wymagany jest podpis burmistrza, a ten zawoła sekretarkę i skonfrontuje czy ten od sprawy, to ten ze zdjęcia z Budką, i sprawa zostaje skierowana do poczekalni.

   A żaden, dobry katolik miejski takiemu nie poda ręki, przędzie grzecznie na druga stronę ulicy aby się nie zarazić obcą ideologią.

   60 19 Odpowiedz
  • 4 lip 2020

   O, jeden z "bezpartyjnych samorządowców" ze starostwa tomel owego, z Gomułką paraduje po Myślenicach. Ciekawe jak oni to robią w tym starostwie, że PiS w Myślenicach i okolicach ma ponad 50% poparcia, a w starostwie rządzi postkomuna?

   39 45 Odpowiedz
   • 4 lip 2020

    Była zima 2006 rządził PiS a prezydentem był Lech Kaczyński i wtedy wydarzyła się największa katastrofa.
    Zawalenie hali na Śląsku .
    W czasie katastrofy w hali znajdowało się około 700 osób, zwiedzających i wystawców. W jej wyniku zginęło 65 osób, a ponad 170 zostało rannych. Wśród ofiar śmiertelnych znalazło się 10 cudzoziemców – Czesi, Słowacy, Niemcy, Belg, Węgier oraz Holender. Była to największa tego typu katastrofa budowlana we współczesnych dziejach Polski.

    15 23 Odpowiedz
    • 6 lip 2020

     największa katastrofą budowlaną są nasze drogi zbudowane za PO nadające się do remontu po roku użytkowania no i oczywiście bez gwarancji wykonawcy bo tak odpowiadało wówczas rządzącym, takie umowy im odpowiadały - podobnie jak gazowa czy oczyszczalni Czajka. Drogi bez podbudowy dolomitowej w realu a na papierze rozkradzionej, z warstwami ściernymi o połowie ich grubości, pękające wiadukty. Jaki był rząd takie i drogi : gównolit i pozory, taśma klejąca i trytytka.

     10 17 Odpowiedz
     • 6 lip 2020

      Ile drug zbudowano za rządów PiS ?

      13 3 Odpowiedz
      • Beata 6 lip 2020

       zapytaj może ile poprawiono bo Platforma zrobiła autostrady z dwoma nie trzema pasami ruchu? Do dzisiaj dobudowują ale największy problem to dostosowanie mostów i wiaduktów.

       6 13 Odpowiedz
      • 8 lip 2020

       Ilość wybudowanych dróg...też mi wyznacznik postępu i dobrobytu. Liczy się siła nabywcza przeciętnego obywatela, a ta się poprawiła za rządów PIS. Lecz za ostatnie niebezpieczne zabawy z lock down gospodarki należy się im żółta kartka. PO powinno być dożywotnio wykluczone z igrzysk.

       4 4 Odpowiedz
     • Beata 6 lip 2020

      Tak Platforma budowała autostrady. Okradali, że się kurzyło
      https://youtu.be/yMnNKjuFT-s

      6 10 Odpowiedz
      • 8 lip 2020

       Poproszę wiarygodne analizy. Kto co za ile? Jaka drogą przetarg kto co ukradł i czy został osądzony tak jak PiS zapowiadał. Ile spraw ile wyroków itd. bardzo proszę i dane.

       8 Odpowiedz
    • 8 lip 2020

     Chłopie co ma zawalenie hali do tego kto rządzi. Równie dobrze mogło by się to stać za rządów PO. To jest konsekwencja dziesiątek bylejakości i nie zaniedbań. Żadna ekipa rządząca nie naprawi Polski w jedną kadencję. Dodam, że nie jestem zwolennikiem Pisu (za zablokowanie gospodarki powinien być sąd) , ale jest to partia o niebo lepsza niż te sprzedajne proeuropejskie lewackie platfusy. Szkoda, że ludzie tak szybko zapominają i wybaczyli platformie przewinienia jak ta wystawiła kandydata rafała "piękniaka"

     2 4 Odpowiedz
  • 4 lip 2020

   Ciekawe, czy Pan vicestarosta, to w ramach obowiązków służbowych dostał takie polecenie od starosty, aby z politykami platformy i KODu agitować politycznie?

   40 37 Odpowiedz
   • 4 lip 2020

    Tego nie wiem jakie dostali polecenia, ale w środowisku myslenickich pisowcow, to wydarzenie gorsze niżby przez Myślenice przechodzili ludzie alkaidy .

    Gdyby w miejsce Budki był Kaczyński, to szkoły witały by go w szpalerze przy ulicach a ulice dojazdowe wystrojone byłyby jak na Jedraszewskiego. I nie było by to spontaniczne działanie.

    42 24 Odpowiedz
    • 4 lip 2020

     Ale nie ma Kaczyńskiego, bo pełni funkcję polityczne, a nie państwowe, a jest kampanią wyborcza i Samorządowcy na stanowiskach nie powinni w dodzinach pracy wspierać czysto kampanijnych wizyt.

     25 32 Odpowiedz
     • 4 lip 2020

      Kaczyński został ukryty jak Maciarewicz. Ale to socjotechnika aby nie zaszkodzili.

      PiS łamie wszystkie zasady jakiekolwiek stworzono. Wiec nie daj śmiesznych przykładów, powołują się na działania PiS, bo się ośmieszasz.

      36 20 Odpowiedz
     • Brak zdjęcia
      4 lip 2020

      A tak bezstronnie to skąd wiesz czy sobie urlopu nie wypisał?

      19 9 Odpowiedz
   • 4 lip 2020

    Cały rząd, premier, marszałek sejmu jeżdżą po całym kraju i agitują już od kilku tygodni i nikt się nie przejmuje, że kraj właściwie bez zarządzania. Widać, można się obyć bez takich władz, Różnicy nie widać, czy oni są czy ich nie ma. Wirusa też nie ma, jak bełkota niejeden. Tylko chorych przybywa. Ale czy w tym kraju może jeszcze coś dziwić?

    34 15 Odpowiedz
 • 4 lip 2020

  Ludzie nie glosujcie na dude 12 lipca. Chcecie nowoczesnej Polski czy wiesniackiej co? R. Trzaskowski jest nowoczesny i inteligentny i nie bedzie dawal socjalnych programow ale namawial do uczciwej pracy. Teraz ci co biora 500 plus nie musza juz pracowac bo na wszystko ich stac i to bez pracy. Rozumiecie to? Ci ludzie bez pracy biorac 500 plus staja sie bogaci a zwykly podatnik ktory jest kawalerem albo mloda kobieta ktora nie jest zamezna musi ciezko pracowac na ich 500 plus. Jak nie chcecie takiej Polski to nie glosujcie na dude. pis to najgorszy rzad jaki moze byc.

  47 74 Odpowiedz
  • 4 lip 2020

   rozumiem że w niemczech 190e na dziecko to też rozdawnictwo, w IRL 150e na każde dziecko to przejaw rozbuchania, to samo Austria i jej 10tyś od urodzenia każdego dziecka i tak by tu wymieniać.
   A w czym my Polacy jesteśmy gorsi że u nas zasiłek na dziecko się nie należy a w nowoczesnej europie każde państwo go wypłaca?
   Wolę rozdawnictwo na polskie rodziny jak napychanie kasy kolesi z PO poprzez wyłudzanie VATu!!!!!

   60 25 Odpowiedz
  • 4 lip 2020

   Eeeeee...niezawsze nowoczesne znaczy lepsze, wykształcone mądrzejsze a inteligętne uczciwsze..Ot taka mądrość życiowa po kilkudziesięciu latach życia na ty ziemi.

   10 7 Odpowiedz
  • 6 lip 2020

   co to jest nowoczesna Polska? Za krótkie marynarki dwóch tatusiów idących za rękę? Trzaskowski jest zdecydowanie nowoczesny ale czy inteligentny? Z tą uczciwą pracą tasmą klejącą to też przesada lekka. Kiedyś Paulo już tłumaczyłem ile jestem w plecy wychowując dwoje dzieci a jest to między 200 a 250tyś zł. Jak nie masz dzieci to tyle jesteś mi winien jak chcesz dyskutować o rozdawnictwie. A jak nie masz dzieci to jest mi Ciebie żal.
   Więc jak chcesz możesz z nowoczesnymi wygłaskać się jak chłop z chłopem na kanapie bo faktycznie wtedy nie ma zagrożenia, że poniesiesz kosztów wychowania potomstwa.
   NIE nie chcemy takiej Polski która reprezentujesz.

   10 15 Odpowiedz
   • 9 lip 2020

    A ja nie chce Polski jaka PiS i tacy jak Ty Vivaldi reprezentujecie. Ja nic ci nie jestem winien. A od kiedy to rzad i panstwo ma utrzymywac czyjes dzieci co???
    PiS uczy ludzi lenistwa i zeby nikt nie pracowal a przyszlosc w takim kraju nie bedzie kolorowa bo kiedy ludzie poczuja ze maja wiele za darmo nie beda chcieli pracowac. Tak trudno to zrozumiec???

    3 Odpowiedz
  • Anna Wie 8 lip 2020

   Człowieku sam siebie okłamujesz ,albo sprawdź jak coś napiszesz. Trzaskowski proponuje dodatkowo 200+ na każde dziecko dla matek na emeryturze( miliardy rocznie) , więc nie wierzysz, że da czyli uczciwy inteligent kłamie ?

   1 2 Odpowiedz
 • 4 lip 2020

  Nie dopuscmy do tego zeby z naszych podatkow czyli ludzi uczciwie zarabiajacych ci ktorym sie nie chce pracowac dostawali co miesiac grube pieniadze na 500 plus. Przeciez Ci ludzie powinni na swoje dzieci i rodziny zapracowac a nie brac za darmo pieniadze ktore do nich nie naleza.
  Trzeba takiego rzadu i prezydenta ktory bedzie dbal o ludzi chorych, niepelnosprawnych i biednych a nie dbal o rodziny ludzi ktorym sie uczciwa praca nie chce utrzymac swoich rodzin.

  36 44 Odpowiedz
  • 4 lip 2020

   Grube 500 xD xD

   5 11 Odpowiedz
  • 4 lip 2020

   jasne, odsetek tych co się im nie chce pracować to nikły margines społeczeństwa, wszystkie państwa uni europejskiej wypłacają "grubą" kasę na swoje dzieci, w polsce tej kasy nie było bo skala wyłudzień VATu kolesi z PO była tak duża że sam guru finansów Rostowski mówił, że "piniędzy nie ma i nie będzie" a Tusk szukał pięniędzy w zakopanym
   Ci co tu piszecie o rozdawnictwie albo jesteście za młodzi albo słabo wyedukowani albo skleroza i nie wiecie jak się żyło za PO. Ten rząd odnotował wsparcie społeczeństwa i gigantyczny spadek ubóstwa wśród społeczeństwa na taką skalę że połowa europy piała ze zdziwienia

   38 21 Odpowiedz
   • Brak zdjęcia
    4 lip 2020

    gościu czego się najarałeś, sprawdź fakty a później się wypowiadaj!

    11 17 Odpowiedz
   • 4 lip 2020

    "Ten rzad odnotowal wsparcie spoleczenstwa"? Buahahahahaha
    To jest rozdawnictwo z kieszeni uczciwych podatnikow a nie wsparcie. A od kiedy to powinno sie utrzynywac za darmo czyjes dzieci? Na rodzine i swoje dzieci ten kto ma jakikolwiek honor powinien zarobic sobie sam. Taki jest podstawowy cel bycia doroslym i jak sie ma rodzine. Branie pieniedzy za darmo na dzieci swiadczy o tym ze pis nauczy ludzi lenistwa i o to im chodzi.

    15 16 Odpowiedz
    • Beata 4 lip 2020

     Nikt nie dostaje za darmo. Każdy płaci podatki. Zwroty płaconych podatków są realnym zmniejszeniem podatków. Do tego dochodzi mnożnik Keynesa pobudzający konsumpcje, która zapewnia większy wzrost dochodu narodowego. Pewnie nie pamiętasz ale to samo zrobili Niemcy po 2015 roku.
     Takich rzeczy nie wiedzieć?

     10 32 Odpowiedz
     • Piotr 5 lip 2020

      Zapomniałaś tylko dodać jeden mały szczegół. Ci co mają pieniądze badź mają ich dużo lub bardzo dużo będą mieć ich jeszcze więcej i otrzymane od rządu pieniądze wcale nie muszą wrócić na rynek w celu zwiększenia konsumpcji.
      Zwróciłbym jeszcze uwagę na jedną rzecz a mianowicie konsumpcja nie przynosi długotrwałego wzrostu gospodarczego. Bo ile można mieć lodówek, pralek telewizorów itp.. Gdyby tak było to GUS w trzecim kwartale 2019 roku nie publikował by spadku dynamiki PKB. Tak naprawdę rząd powinien pieniądze inwestować w polską produkcję, fabryki a nie w "pośrednie" wydawanie ich przez beneficjentów na przede wszystkim chińskie produkty.
      Taki cytat mi się nasuwa
      "Daj komuś rybę, a nakarmisz go na jeden dzień. Naucz go łowić ryby, a nakarmisz go na całe życie!"

      8 3 Odpowiedz
    • 4 lip 2020

     jeszcze raz napisze: taki światły, inteligentny i dobrze sytuowany naród niemiecki czy irlandzki czy duński lub angielski a wszyscy tam dostają zasiłki na dzieci co najmniej 140-200e na jedno dziecko, bez względu na dochód czy ilość dzieci, niejednokrotnie na trzecie i kolejne jest to 150% tego co na pierwsze czy drugie i tam jakoś nikt nie wpadł na pomysł że to rozdawnictwo tylko u nas w polakowie są mądrale które to rozdawnictwem nazywają, weźcie może jedzcie do tych niemiec i UKjów i pouczcie tam lud że im kase kradną
     buhahaha

     9 7 Odpowiedz
     • 5 lip 2020

      Jak jestes taki madry to moze wytlumaczysz mi jedno. Jezeli w takim tempie rzad bedzie dawal rodzinom pieniadze 500 plus albo i wiecej za darmo to kto bedzie pracowal co? Mnie nie obchodza Niemcy, Dania czy Irlandia. Mnie czlowieku obchodzi nasza Polska bo to nasz kraj. Ciekawe kto ci sprzeda w przyszlosci chleb w sklepie, kto bedzie sprzatal ulice albo kto ci poda kawe w restauracji lub kto ci bedzie pracowal gdziekolwiek jak nie bedzie sie oplacalo no bo pieniadze ide za darmo. Ale to cie nie obchodzi co? Wolisz rozdawnictwo niz zeby ludzie uczciwie na wszystko pracowali. Moze odpowiesz na to co?????

      15 7 Odpowiedz
      • 6 lip 2020

       Paulo12, Ty naprawdę jesteś taki naiwny i uważasz, że nikt nie pracuje dostając 500+ i żyje niby gwiazda w Las Vegas. Proszę Cię, zejdź na ziemię

       3 3 Odpowiedz
    • 6 lip 2020

     Paulo12, przecież to przyszli podatnicy. A jak myślisz, skąd będziesz miał w przyszłości emeryturę? Ty teraz robisz na aktualnego emeryta, a dzieci, które się teraz rodzą- na przyszłych emerytów, m. in. pewnie i na Ciebie.
     A tak na marginesie: nie zapominaj, ze rodzice tych dzieci również są platnikami podatków.

     3 3 Odpowiedz
     • 7 lip 2020

      Ty chyba sobie zartujesz "iwan" co?
      Swoja emeryture kazdy sobie wypracowuje sam i ja rowniez czyli swoja ciezka praca. Te dzieci ktore teraz biora 500 plus maja pracowac na moja emeryture? Ale sie usmialem. Nie osmieszaj sie chlopie. A to ze my pracujemy na czyjas emeryture a pozniej dzieci beda pracowaly na nasza emeryture to klamstwo pisowskie ktore rozpuszczacie zeby usprawiedliwic rozdawnictwo pis-u. To jest dopiero naiwnosc!!!!!!!!!!!

      4 2 Odpowiedz
      • Beata 7 lip 2020

       Taki obrano system po 89 roku, że emerytury i renty to nie tylko FUS a wciąż powiększająca się część dosypywanych do tej puli pieniędzy budżetowych pochodzących z różnej maści podatków pośrednich i bezpośrednich. VAT, akcyza to główne źródła i te dochody państwa zawsze były brane pod uwagę przy ustalaniu kolejnych budżetów.
       Każdy płaci podatki i dokłada się do emerytów. Nawet pracujący w szarej strefie. Strasznie naiwny jesteś @Paulo12 jeżeli naprawdę myślisz tak jak piszesz.

       1 5 Odpowiedz
  • 6 lip 2020

   masz problemy z percepcją? 500+ nie jest za niepracowanie :-))) choć jeśli dla Ciebie 500zł to jest grube to w Twoim przypadku może tak być XD
   wychowanie dziecka do 18 roku życia kosztuje około 200-250tyś zł.
   Chcesz porozmawiać o utrzymaniu rodziny bo przypuszczam, że swojej nie masz.

   8 14 Odpowiedz
   • 9 lip 2020

    Jak utrzymanie dziecka do 18 roku zycia kosztuje 200-250 tysiecy zl. to niech kazdy zarobi sobie te pieniadze sam jak zalozyl rodzine a nie za darmo. To chyba ty nie rozumiesz czegos czlowieku. Co nas podatnikow obchodza koszty utrzymania czyichs dzieci, jak sie zaklada rodzine to trzeba ja utrzymac a nie brac z panstwowej kasy. Dlatego PiS-owi juz dziekujemy. Dobranoc.

    1 Odpowiedz
 • 4 lip 2020

  Jak to ? Przyjechał do Myślenic i nie poprosił burmistrza o pozwolenie ? Przecie bramy miasta zamknięte są dla innych opcji politycznych. Teraz znowu na zebraniach rady powiatu radny Pitala będzie robił przesłuchania: kto Budkę zaprosił, kto z nim rozmawiał, gdzie byli i co robili. 😂 Jakby miało to jakieś znaczenie. 😆

  51 20 Odpowiedz
  • DajMI MINUSY! 4 lip 2020

   Przynajmniej nie będzie się udzielać w Internecie :-).

   17 3 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   4 lip 2020

   Słusznie, qleeg. I proponuję, żeby HAHA burmiszcz, profilaktycznie zażądał chociaż ze dwie stówki i przeprosin w myślenickiej na pierwszej stronie.

   36 12 Odpowiedz
   • mirek@ 4 lip 2020

    zdecydowanie powinni przeprosic za chodzenie po miescie z ulotkami niepis

    38 9 Odpowiedz
 • mysleniczaninzdziada 4 lip 2020

  bardzo dobre zdjecie na jednym obrazku pokazane dwa swiaty jakie sie spotykaja w myslenicach na co dzien i w polsce bo dalismy sie podzielic niestety

  27 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  4 lip 2020

  Świetne są te zdjęcia z koszami na śmieci. Bardzo symboliczne. Pokazują, gdzie Polacy wyślą za tydzień wszystko to, czym karmi się nas od kilku lat.

  34 5 Odpowiedz
  • Zofia 4 lip 2020

   Jak dla mnie pokazują raczej jak bardzo nie są wyrzucane z nich śmieci

   24 3 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   4 lip 2020

   a tak w sprawie koszy to gdzie są służby miejskie?

   26 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  4 lip 2020

  Radny na zdjęciu numer 2, a już myślałem że stanie w tym miejscu cała Rada Miasta i burmiszcz, a gospodarz powinien stanąć, dać szlaban bo Myślenice są dla Myśleniczan. Co to za spacery w wolnym kraju demokratycznym?

  Gdzie był wtedy nasz Janosik co zabiera bogatym i złym a rozdaje biednym i dobrym?

  30 7 Odpowiedz
 • 4 lip 2020

  napisałem że popis to zorganizowana grupa przestępcza to usuneli wpis co za dranie

  14 9 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  4 lip 2020

  Potrzebujemy herosów
  Odsłona nr 2
  https://www.wykop.pl/link/5583941/wyborca-pisu-w-akcji/

  3 4 Odpowiedz
  • 6 lip 2020

   Przykre. Tak na prawdę, bardzo negatywne emocje są z jednej, jak i z drugiej strony. Problem chyba leży w nieumiejętności rozmowy, konstrukcyjnej rozmowy. Zamiast tego, fala inwektyw, pomówień. Szkoda, bo wszyscy w końcu "jedziemy na jednym wózku".

   4 Odpowiedz
 • 4 lip 2020

  Trzaskowskiemu nie wypada brać udziału w pojedynku prowadzonego przez TVP.
  Boi się że ta mająca wiele serca dla niego stacja , zaczęłaby pytaniami niszczyć Dudę.
  Jakiego pochodzenia ma żonę, kiedy pomoże frankowiczom, kiedy zatrzyma ceny żywności, kiedy zrewaloryzuje 500+, kiedy będzie te tysiące mieszkań i takie tam pierdoły.....?
  Pewnie tak by było, i Trzaskowski rycersko wycofał się z nierównego boju.

  21 12 Odpowiedz
 • Beata 4 lip 2020

  Marsz przegrywów. Aż miło było popatrzeć jak plewy same oddzielają się od ziarna

  16 38 Odpowiedz
 • 4 lip 2020

  A przepraszam bardzo ale co tam robi kudas?????? Czy on nie powinien w tym czasie pracować na rzecz powiatu?? w powiecie wywalone nic kompletnie nie robią a ten sobie łazi i robi kampanie pajacowi :D A taki niby bezpartyjny :D:D:D Tak się w starostwie rozwala publiczne pieniądze. Zamiast robota się zająć to sobie wiece platformie na osiedlu urządzają. Wstyd dla osiedla, wstyd :D Ciekawe czy Buda się dorzucił KODziarzowi do 10 tysięcy które będzie musiał zapłacić :D

  21 31 Odpowiedz
  • 4 lip 2020

   No i burki szczekają, spytaj się Morawieckiego czy nie powinien pracować zamiast robić kampanię rezydentowi i to nie za twoje "pińcet dej" ale z moich podatków

   29 13 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   4 lip 2020

   Kampania Dudy trwa kilka miesięcy, jeździł po kraju podczas gdy inni stosowali się do zasad kwarantanny. Ilu oficjeli lata po kraju dla Dudy? Szydło, Morawiecki, czyli tym wolno, a tym z innych partii nie wolno bo oni przecież powinni siedzieć w rządzie a nie robić kampanię w czasie pracy No brawo, może to właśnie Ty powinieneś pomóc Kurskiemu w 'pisaniu' Wiadomości bo facet ostatnio poci się z gorliwości.

   Ogólnie gratuluję, zajefajny to myślenia, to już faktycznie proś niebiosa o pomoc 🙉
   Wirusem jesteś a nie wszystko da się wyleczyć.

   19 9 Odpowiedz
  • 7 lip 2020

   Tomel, użytkownicy tego forum olewamy twoje wypociny.Amen.

   1 Odpowiedz
   • Beata 7 lip 2020

    Ty jak zwykle swoje. Już nie tyle uważasz się za wszystkich mieszkańców Myślenice ale i za wszystkich użytkowników forum. Zabawna jesteś :)

    6 Odpowiedz
 • Samanta Rigerr 4 lip 2020

  Nieszczęścia chodzą parami, była powódź i Trzaskowski, teraz Budek i co jeszcze? Ciekawe co nas jeszcze złego spotka ?

  17 26 Odpowiedz
 • 4 lip 2020

  😂👍

  9 3 Odpowiedz
 • OKOKI 4 lip 2020

  Najlepsze są te kosze kipiące od śmieci ,

  16 2 Odpowiedz
 • Beata 4 lip 2020

  Nie rozumiem tych emocji. Przyjechał sobie Budka. Pospacerował w towarzystwie niewielkiej grupy zwolenników partii zdrady i zaprzaństwa. Poagitował w imieniu krzykacza, który na każdym kroku podaje się za "bezpartyjnego" będąc jednocześnie wiceszefem owej bandy i szambolanem warszawskim. Tyle jego. Niechże się nacieszy i za publiczną kasę pozwiedza Polskę Prawa i Sprawiedliwości.
  Jako mieszkańcy przyjęliśmy go godnie, bez ekscesów bo jesteśmy normalni i tolerancyjni. Nikt nie nosi maseczek "Je.ać Platfusa" jak robią to oni. To, że stosują chwyty poniżej pasa w mediach jedynie polskojęzycznych? I tak przegrywają a może z tego też powodu przegrywają i przegrają raz kolejny.
  Słuchaliście szambolana warszawskiego jak deklarował swoją obecność na Marszu Niepodległości? Na marszu, który wg niego od zawsze był marszem nazioli i faszystów? Na marszu który od zawsze pragnął ze wszystkich sił rozwalać. Pamiętamy jak wysyłali bojówki sprowadzanych z Niemiec antifiarzy, jak wypuszczali prowokatorów z Policji jako tajniaków. Jak podpalali budki pod ambasadą chcąc zrzucić winę na patriotów. Wszystko jest na filmach w sieci. Są rozmowy w Sowa & Kamaraten.
  To partia pajaców, którzy są w stanie zadeklarować wszystko wiedząc dobrze, że nie zrealizują z tego nic.
  tak więc niech sobie pochodzą, pojeżdżą. Tyle im zostało.

  26 37 Odpowiedz
  • 8 lip 2020

   Bagietko, brzydko się bawisz. Jesteś meżczyzną. Żadna kobieta nie ma tyle jadu w sobie. Chcę tu stanąć w obronie kobiet. Zresztą w takim wydaniu mężczyzna też nie jest do przyjęcia. Bardzo boleję nad tym, że niektórzy Polacy aż tak nisko upadli, nie potrafią zachować umiaru w dyskusji. Mniej emocji Bagietku. Włącz rozum.

   6 1 Odpowiedz
 • 4 lip 2020

  A Hania Gronkowiec - Walec przyjedzie?
  Zagadałbym.

  22 21 Odpowiedz
  • Beata 4 lip 2020

   Ona nie przyjedzie, gdyż jak zakomunikowała tuż po wysadzeniu z siodła Kidawy, uważa, że odejście Trzaskowskiego z warszawskiego magistratu jest niezwykle groźne dla Warszawy. Komisarz z PiS mógłby przez 3 miesiące mieć dostęp do wszystkiego, łącznie z pochowanymi po szafach "trupach". Tak więc ona nie przyłoży ręki do kampanii co zresztą widać po jej absencji.
   Podobno zaczęła nawet chodzić do Kościoła i modlić się za wygraną Andrzeja Dudy.

   22 34 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   4 lip 2020

   Równie dobrze mógłby obok Dudy pojawić się Piotrowicz, Kryże, Pawłowicz, Ziobro czy Macierewicz. Z tego towarzystwa panią Gronkiewicz biorę w ciemno i tak można się na okrągło przerzucać a po co?

   7 10 Odpowiedz
 • 4 lip 2020

  Pan Borys Budka odkąd uległ nowoczesnej modzie na bieganie długodystansowe,to straśnie coś przymarniał ,bidocek.

  13 12 Odpowiedz
  • 8 lip 2020

   Cienko z Tobą, skoro musisz zajmować się Borysem Budką. Wiem że brak zajęcia źle wpływa na stan dobrostanu.

   3 Odpowiedz
 • 4 lip 2020

  Powiedz mi "bono" czy jestes osoba która co kilka godz "wchodzi" na miasto info i musi skomentować każdy artykuł? Chcesz pokazać jaki jest elokwentny i inteligentny? Nie komentuje Twoich postów, tylko pytam z czystej ciekawości, czy robisz to z nudów czy czujesz potrzebę skomentować wszystkiego.

  11 15 Odpowiedz
 • 4 lip 2020

  Bardzo proszę wszystkich tych którzy w pierwszej turze nie byli na wyborach i głosowali na kandydata innego niż duda lub trzaskowski o obecność w drugiej turze... nigdy nikomu nie mówię jak głosować uważam ze każdy 18 letni obywatel powinien umieć przeanalizować program wyborczy danego kandydata i wybrać ! Każdy głos ma znaczenie i to nie jest tak ze jeden głos nic nie zmieni!

  15 1 Odpowiedz
 • 13oddział 4 lip 2020

  Facet mnie utwierdził w przekonaniu że nie warto sobie tą ich całą kabaretową polityką zawracać głowy. Nie mam zamiaru iść do wyborów i nie jest to mój obowiązek- moim obowiązkiem jest próba poprawy życia ludzi pracy na co dzień nie popieranie pasożytów raz na parę lat.

  1 20 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  4 lip 2020

  Ech, prawda jest taka że z tego przekrzykiwania się nic nie wyjdzie. Nie będzie debaty, merytoryczności, tylko wojna. PiS napi.dla gdzie się tylko da z idiotycznymi pomówieniami bo inaczej nie umie, w PO i w innych partiach jest z kolei może kilka osób które umieją na te bzdury umieją odpowiedzieć, inni próbują z różnym skutkiem. Dobrze że dają się z umiarem wciągnąć w tą głupotę i taniec szubrawców, gdyż merytoryki w tym wszystkim ani krzty. To tak jakby na mieście dorwać kogoś znienacka np. na ulicy włączyć kamerkę i zadawać żenujące pytania. To jest dręczenie.

  Jak można uwierzyć w bezpodstawnie rzucane epitety w sposób czytelnie SUGESTYWNY: złodziej, pedał, zdrajca, kłamca. Tak negatywny przekaz wprowadza wiele zła, bo jakiś świr nasłucha się Wiadomości od Kurskiego i zabije Adamowicza, czy zerwie komuś plakat albo podpali dom. Nie wolno tak grać emocjami społecznymi i ludźmi, one w każdym momencie mogą się z miejsca obrócić przeciw tym którzy wrzeszczą najgłośniej.

  11 5 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   4 lip 2020

   W kampanii trzeba iść za głosem rozsądku i merytoryczności a nie złych emocji.

   10 3 Odpowiedz
   • Brak zdjęcia
    4 lip 2020

    Jeden z przykładów dnia dzisiejszego:

    "Wybory 2020: Morawiecki o Trzaskowskim: Nieudacznik i leń"

    Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/warminsko-mazurskie/news-wybory-2020-morawiecki-o-trzaskowskim-nieudacznik-i-len,nId,4592375#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

    5 3 Odpowiedz
    • 6 lip 2020

     ale to Morawiecki jest nieudacznikiem, i to takim typowym nieudacznikiem. Mateusz Morawiecki, jest synem nie żyjącego już Kornela Morawieckiego. Kornel Morawiecki, to był zdrajca narodu podczas walki z komunistami. Facet założył "Solidarność Walczącą", wtedy kiedy była utworzona "Solidarność". Przeszkadzał w działaniom Lechowi Wałęsie, prawdziwemu bohaterowi Polaków i Polek. Potem wymyślili sobie "akcję", z "Bolkiem", w zasadzie "Pis" wymyślił, nie po drodzę im było to, że taki "nie pozorny" elektryk, jak Lech Wałęsa, może stać się bohaterem narodu, więc zaczeli szczucie, i to jest właśnie partia Pisu, Ci ludzie są nie obliczalni, i w dodatkuprzykrywki Kosciola Katolickiego zachlanni na wladze wladze. Blizej im do piekla niz do nieba.

     6 3 Odpowiedz
 • 5 lip 2020
  4 Odpowiedz
 • HerFlick 5 lip 2020

  i Kowalski vel Fita ha ha

  18 1 Odpowiedz
 • 5 lip 2020

  Tydzień do wyborów, a my wciąż jesteśmy nabijani w butelkę. Komu to służy? Niech każdy odpowie sobie sam analizując sytuację Polski politycznie i gospodarczo nie tylko na lokalnym podworku ale też na arenie międzynarodowej...

  A JEDNAK! TAK WYKORZYSTALI WIRUSA PRZECIWKO POLAKOM
  https://www.youtube.com/watch?v=8XI-0lmh3i8

  ĶONFEDERACJA DOŁĄCZA DO NEOS!
  https://www.youtube.com/watch?v=8mbskUUOCvw

  Zapewne nigdy to się nie zdarzy, by rząd przeprosił nas Polaków za zbyt drastyczne decyzje w sprawie epidemii. Swój naród przeprosiła premier Norwegii.

  "Koronawirus w Norwegii. Premier Erna Solberg przyznała: spanikowałam w sprawie epidemii, obostrzenia były zbyt drastyczne. (...)

  - Nasza obecna ocena jest taka, że ​​moglibyśmy osiągnąć te same efekty bez blokad, stosując jednak środki kontroli zakażeń – mówiła Camilla Stoltenberg, dyrektor NIPH (siostra szefa NATO, Jensa Stoltenberga). (...)"

  https://polskatimes.pl/koronawirus-w-norwegii-premier-erna-solberg-przyznala-spanikowalam-w-sprawie-epidemii-obostrzenia-byly-zbyt-drastyczne/ar/c1-15000879

  6 2 Odpowiedz
 • 5 lip 2020

  Warto słuchać wielu opinii, oglądać sprawy z różnych perspektyw i budować własny pogląd.

  Jakimowicz u Roli o pseudo "elycie", Bosaku, Dudzie, ataku LGBT, wyborach, maseczkach i pandemii!
  https://www.youtube.com/watch?v=4dAGgs7VFl4

  Skandal! Wojciech Sumliński Wybór Trzaskowskiego - śmiertelne zagrożenie dla Polski!
  https://www.youtube.com/watch?v=P39swM2uTmg

  8 2 Odpowiedz
  • DajMI MINUSY! 5 lip 2020

   Jakimowicz to ten co w BB VIP się związał z Jolą Rutowicz? Fajne masz autorytety do cytowania. Gdzie różowy unikorn?

   7 6 Odpowiedz
 • 5 lip 2020

  Dla mnie i dla wielu z nas,to wybór "między dżumą a cholerą",między stronnictwem niemieckim a amerykańskim.Historycznie rzecz ujmując Niemcy wyruchali Nas wiele razy ,amerykany jeszcze nie .Więc chcąc nie chcąc głosuje na Dudę :((

  10 15 Odpowiedz
 • HerFlick 6 lip 2020

  Kowalski vel Fita ,Barański i Bagietka kogo pisiorki jeszcze macie na fejk kontach ???

  17 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  6 lip 2020

  zdjecie

  7 5 Odpowiedz
 • 6 lip 2020

  Moi Drodzy, mamy nowy program 200+ do emerytury od Trzaskowskiego :(
  Jego żona, wyceniła trud wychowania dziecka na 200 zł. Tyle warte jest dziecko dla Warszewskiej elity.

  12 9 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  6 lip 2020

  "Jest jeszcze czas na nawrócenie po pierwszej turze wyborów" - napisał proboszcz parafii Czermno w diecezji radomskiej w ogłoszeniach parafialnych.

  Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski /Andrzej Hulimka /Agencja FORUM
  Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski /Andrzej Hulimka /Agencja FORUM
  Jak dodał ks. Jerzy Rozmysłowski, ostrzegając jednocześnie przed głosowaniem na rywala Andrzeja Dudy, "katolik poprzez akt wyborczy, wybierający zło, sam stawia się poza Kościołem". "To nie tylko grzech ciężki, lecz praktyczne wyłączenie się ze wspólnoty Ludu Bożego" - napisał.

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-ksiadz-w-ogloszeniach-parafialnych-jest-jeszcze-czas-na-nawr,nId,4595822#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  4 3 Odpowiedz
 • Beata 6 lip 2020

  Dobry komentarz telefoniczny mieszkańca Jastrzębia na temat działań Platformy Obywatelskiej.
  https://youtu.be/oFliwlzWJ2E?t=1816

  8 15 Odpowiedz
 • 6 lip 2020

  Dawniej nie było 500+. Rodzice jakoś sobie radzili z wyżywianiem dzieci, gdyby sobie nie radzili, nikt z Was już by nie żył. Nikt nikomu nie jest winien, żadnych cudzych pieniędzy podatnika, ponieważ Rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy. Nie może być tak, aby np, 2 pracujących ludzi upychali z własnych podatków dzieci obcych dla siebie ludzi. To nie jest normalne, biorąc pod uwagę, że wiele ludzi za 500+ kupuję dla siebie wódkę, papierosy etc., nie koniecznie patrząc na potrzeby własnych dzieci (oczywiście mowa tu nie o wszystkich). Wracając do wyborów, ten Rząd jest tak głupi, i mierny, i że gorszy już być nie mógł.

  11 2 Odpowiedz
  • 7 lip 2020

   Znasz kogoś osobiście kto za 500+ kupuje wódkę? Bo ja nie.
   Z 50o+ żyją polscy przedsiębiorcy którzy pieją o te 500+ tylko nie zastanawiają się ile swoich usług czy produktów sprzedają dzięki programowi 500+.
   Mam znajomego który prowadzi szkołę językową, od wprowadzenia 50o+ ma więcej chętnych niż wolnych miejsc.
   Skoro ten rząd jest tak głupi tzn że bogatsze kraje niż Polska są jeszcze glupsze bo mają większy socjal z którego nie jeden Polak na emigracji korzysta?
   Trzaskowski też debil ponieważ poza utrzymaniem wszystkich programów + proponuje do emerytury 200+ za każde dziecko ? Możesz to jakoś wytłumaczyć?

   7 6 Odpowiedz
 • 6 lip 2020

  Nikt o zdrowych zmysłach nie traktuje Bagietki poważnie.

  15 8 Odpowiedz
  • 6 lip 2020

   To normalne. Jakis tam Pan napisal wyzej napisal ze dziecko kosztuje 250tys do 18 roku, no jasne moze i kosztowac nawet 1,5mld zlotych, ale to zalezy ile dziecko je. Na wakacje tez ludzie z pisu mogliby jechac za wlasne pieniadze nie znowu z podatkow bo potem na takich wakacjach dziecko takie ktorego utrzymanie kosztuje 1,5 mld rocznie zje tyle ze bufety tego nie wytrzymaja.

   4 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  6 lip 2020

  Dokładnie. Państwo nie musi dawać, wystarczy że przestanie zabierać. I obietnice wyborcze 'zdrowe' nie niszczące finanse publiczne i wyciagające coraz więcej z naszych portfeli - to są podstawy zdrowego rozsądku, którego w ostatnich latach coraz mniej... A ci którzy zrobili fortuny na ludzkiej naiwności mam nadzieję że poniosą konsekwencje, przy tak masowej skali jaką mamy teraz tego pominąć się nie da.

  7 2 Odpowiedz
 • 7 lip 2020

  Ten rzad PiS-u rozdaje pieniadze rodzinom z dziecmi naszym kosztem czyli uczciwych podatnikow. Potem ci bioracy 500 plus nie musza pracowac bo maja kase za darmo. To sie nazywa pomysl na zycie ktory wykreowal kaczynski z pis-em. Nie glosujcie na dude bo niedlugo nikt nie bedzie chcial pracowac a Ci co uczciwie pracuja nie beda mieli nic bo wszystko pojdzie na 500 plus, wyprawke plus i inne socjale.

  10 4 Odpowiedz
 • 7 lip 2020

  Lepszy od menelowego + jest program Trzaskowskiego patologia +, dodatek do emerytury 200zl. Wychodzi na to, że on chce aby ludzie pracowali na czarno, nie doprowadzali składek tylko robili dzieci.
  Jego program zakłada że wysokość emerytury będzie zależna od liczby dzieci. Super czyli ktoś kto pracował całe życie i dobrze zarabiał, miał np. jedno dziecko, będzie miał niższą emeryturę od bezrobotnej matki która narobiła 5kę dzieci i nigdy nie pracowała.
  I co wy na to przeciwnicy programów socjalnych ?

  3 8 Odpowiedz
 • Marta 7 lip 2020

  ale syf na placu zabaw ktos tam w ogole sprzata? smieci sie z kosza wysypuja i rodzicom to nie przeszkadza koszmar

  11 Odpowiedz
 • 7 lip 2020

  Moim zdaniem wybór jaki stoi przed narodem jest naprawdę trudny. Warto szukać prawdy, przebijać się przez manipulacje i kłamstwa. Nie można być biernym.

  "W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" - George Orwell "Rok 1984"

  Dr Rashid A Buttar, TRUMP ZNA PRAWDĘ O C_O_V_I_D_19
  https://www.youtube.com/watch?v=4hH7tHFO7mU

  Zakazany wywiad DAVIDA ICKE'A 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=3iV_Z_nTcW0

  PRZEJMUJEMY KONTROLĘ NAD NASZYMI BOGACTWAMI NATURALNYMI
  https://www.youtube.com/watch?v=hfa6xe0b5Qw

  6 3 Odpowiedz
 • 7 lip 2020

  dirty affair, nie moze to obchodzic kogos ze mama 5cioro dzieci nagle zdecydowala sie na 5dzieci nie przeanalizujac troche wczesniej czy jest w stanie w raz z facetem ktory jej te dzieci zrobil utrzymac. Sluchaj sa rodziny wielodzietnie kiedys tez byly wcale niekoniecznie oboje rodzicow pracowalo programow socjalnych bylo wowczas brak i co z tego to jest zycie albo zarobisz nauczysz dzieci oszczedzania albo nie masz albo masz tyle ze panstwo na to sta. Jezeli kobieta ma miec emeryture za to ze ma 4 dzieci to jest to chorywymysl skad ja czy ktos inny ma wiedziec kim ta kobieta jest albo na kogo wyrosna jej dzieci moze na zlodziei?. Trzaskowski to Trzaskowski madry facet polityk z wyksztalceniem do spraw europejskich bez wyksztalcenia z brakami jest duda bo jest adrianem prawa. Trzaskowski skupia sie na terazniejszosci na tym zeby swiat sie posuwal chce doinwestowac fotowoltaike bo w ten sposob ulzy ludziom nie podpisze zadnych ustaw w zwiazku z podniesiniem podatkow jak to robi dudus jeszcze cichaczem po kryjomu co to za porownanie dwoch ludzi z czego jeden ma kij od miotly zamiast mozgu i jeszczeprobuje wmowic ludziom ze szczotka jest mydlem....

  4 3 Odpowiedz
  • 8 lip 2020

   Czy Ty nie zauważyłeś że trzaskowski popiera program socjalny PiSu? I dokłada kolejny bez żadnych wyliczeń? Krytukujesz PiS a trzaskowski idzie dokładnie tą samą drogą co PiS, więc gdzie jest ta jego mądrość? I czym się różni od PiSu ?

   2 2 Odpowiedz
   • 10 lip 2020

    Dalej nie rozumiesz czym sie rozni po od pisu. Nie zabiora 500 plus ludziom ten socjal program jest w stanie wytrzymac budzetPanstwa. Platforma sama sie przyznala ze mogla ten program wymyslec za czasow swoich rzadow. Jest wiele innych nie potrzebnych inwestycji jak 2mld rocznie na telewizje panstwowa, pieniadze na worki wyborcze, koncerty zenka martyniuka, dzialajaca podkomisja smolenska ktora bada gowno wie co, bo kazdy wie, ze pilot to byl lajza, i tak sie zbieraja kolejne pomysly , opodatkowanie towarowi uslug duzo wieksze niz kiedys , w planach pieniadze dla rodzin na wakacjach a potem wymysla jeszcze jakies jarkowe, nie robia tego dla ludzi. Oni maja w dupie 500zl chca poustawiac ludzi w spolkach skarbu Panstwa, dlatego potrzebuja glupich wyborcow, wiedza ze jak koza sie kupi za 500, 1400, to potem maja wszystkich ziomali poustawianych za grube pieniadze a co do wegla skad ktos ma wiedziec czy wegiel z Rosji nie bedzie lepszy niz Polski? i nie mow ze na domku mozna panele postawic bo panele to jest elektronika ktora tez mozna polepszac i panele na domie jednorodzinnym nie musza sie rownac panelom w fabryce, a po za tym jezeli juz to i nawet niech na wszystkich domach jednorodzinnych ludzie zmienia wegiel na panele to srodowisko sie powinno ucieszyc.

    1 1 Odpowiedz
 • Filip 7 lip 2020

  Fajne Kipiące śmietniki

  9 Odpowiedz
 • 7 lip 2020

  Dla tych, co stracą w najbliższym czasie pracę.

  4 1 Odpowiedz
 • 7 lip 2020

  Ja tu tylko to zostawię.
  Smutne jest to że oni mają prawo do wyborów i co gorsza bardzo dużo ludzi takich w Polsce jest... https://m.demotywatory.pl/5009674

  3 1 Odpowiedz
 • 7 lip 2020

  Fotowoltaika jest juz dofinansowywana laski nie robi

  4 Odpowiedz
 • 7 lip 2020

  Szkoda że tak mało osób interesuje się formującym się i jak widać skutecznym w działaniach niszczących narodowe gospodarki rządem globalnym. Niemieckie społeczeństwo budzi się...
  Przy okazji trochę informacji o Panu Trzaskowskim.

  Korona-szwindel przed trybunałem w Niemczech!
  https://www.youtube.com/watch?v=Eumr6JRFjp4

  2 4 Odpowiedz
 • 8 lip 2020

  Tak przy okazji...
  "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani" - Mark Twain.

  5 2 Odpowiedz
 • 8 lip 2020

  Dirty afair

  Człowiek który popiera w 1 turze po albo PiS ma trochę więcej inteligencji co kura...
  A tym bardziej jeszcze tłumacząc to że oni dają i Polacy coś na tym zyskują 😂😂

  Teraz już wiem jak bardzo głupim człowiek przyszło wcześniej mi toczyć dyskusjie
  A dlaczego głupim bo żadne argumenty do takiego nie dociera

  9 1 Odpowiedz
 • 8 lip 2020

  Kto ma media, ten ma władzę. Warto o tym wiedzieć, bo media są opiniotwórcze. Powinniśmy mieć świadomość w czyim interesie lobbują. O mocy odpowiednio sformułowanej informacji wiedział już Joseph Goebbels (1897–1945) – niemiecki minister propagandy.

  Kto stoi za Google i Youtube? Ujawniamy prawdziwe fakty!
  https://www.youtube.com/watch?v=pux33huYyp8

  "(...) Gdyby nie sprawne media zwane kiedyś mainstreamowymi, władza PO-PSL nie utrzymała by się tak długo. Tapetowanie rzeczywistości banałami wyszłoby na jaw wcześniej. Fikcja, dzięki mediom utrzymała się jednak aż przez osiem lat. Niemała w tym zasługa zagranicznych medialnych koncernów, które nawet nie ukrywają, że grają przeciwko Polsce, a w interesie korporacji, które mają na Polsce zbijać kapitał. (...)
  Media już dawno przestały być „czwartą władzą”, przesunęły się w tej hierarchii wyżej. Być może nawet na sam szczyt. Bo kto ma media, kto potrafi z nich zrobić użytek - będzie miał i władzę, będzie mógł sobie dowolnego lidera wykreować. (...)"

  https://wpolityce.pl/media/331853-kto-ma-media-ten-ma-wladze-to-stara-prawda-zapytajmy-wiec-kto-ma-w-polsce-media

  4 1 Odpowiedz
 • 8 lip 2020

  Podłość i jeszcze zmuszaja do płacenia abonamentu.

  4 1 Odpowiedz
 • 10 lip 2020

  Prezydent to musi być "człowiek pokoju, człowiek kultury, który będzie rozumiał to, co jest najcenniejsze dla każdego człowieka"

  https://m.youtube.com/watch?v=-GhE4Yj0xdg

  2 Odpowiedz
 • 16 lip 2020

  Kto robił zdjęcia i umieszczał w artykule? Na każdym prawie zdjęciu kosze pełne śmieci! Średnio to wygląda.

  1 Odpowiedz

Zobacz więcej