Społeczeństwo

Pani Patrycja podczas kuracji schudła 13 kg. „Zmiana diety powinna być formą dbania o siebie, a nie karą”

Przedstawiamy kolejną fantastyczną metamorfozę w gabinecie Projekt Zdrowie Myślenice. Oto Patrycja, która podczas kuracji schudła 13 kg

Za tymi wspaniałymi rezultatami stoi codzienna praca młodej dziewczyny, która wykazała się dużym zaangażowaniem i dokładnością we wdrażaniu zaleceń. Zachęcamy do przeczytania poniższego wywiadu z naszą bohaterką! Dzięki niemu przekonacie się sami, że proces odchudzania i kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wcale nie musi być trudny i pełen wyrzeczeń, a zmiana diety powinna być formą dbania o siebie, a nie karą.

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzje o odchudzaniu w Projekt Zdrowie?

Podjęłam tę decyzję, ponieważ chciałam, by moje codzienne posiłki stały się zdrowe. Pragnęłam zrozumieć i nauczyć się przede wszystkim jak zdrowo jeść. A przy tym wiedziałam, że będę mieć z tego korzyści jak utrata wagi. 

Jak Pani wspomina pierwsze tygodnie trwania diety?

Ja akurat bardzo dobrze wspominam pierwsze tygodnie diety. Nie przeżywałam tego jakoś strasznie. Naturalnie było inaczej, bo musiałam dłuższy czas spędzić przy posiłkach. Musiałam robić listę zakupów dla moich rodziców, by oni kupili to co potrzebuje. Ale do takich sytuacji szybko się przyzwyczaiłam i teraz stało się to dla mnie normalne. 

Co cieszyło Panią najbardziej podczas kuracji?

Tutaj nikogo nie zaskoczę, że najbardziej cieszył mnie ubytek na wadze ;)

Jakie błędy popełniała Pani wcześniej?

Przed podjęciem kuracji, popełniałam bardzo dużo błędów między innymi - warzywa i owoce występowały u mnie bardzo sporadycznie. Nie uprawiałam żadnego sportu, nawet najkrótszego spaceru, kompletnie nic. Dodatkowo jadłam bardzo dużo mięsa i bardzo tłusto. 

Co Panią najbardziej motywowało?

Motywowało mnie to, że widziałam ubytki na wadze, wiedziałam że wykonuje tą dietę dobrze A dodatkowo, to że zaczęłam jeść zdrowo i przekonałam się także, że zdrowe żywienie nie jest takie ciężkie i nawet po kuracji wiele nawyków zostanie ze mną. 

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?

Tak, jestem bardzo zadowolona. Dzięki kuracji nie tylko schudłam, ale też nauczyłam się zdrowo żyć i wiem, że te nawyki będę pielęgnować, by zostały ze mną na zawsze.

Jakby Pani zachęciła innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?

Może powiem, że ja na początku nie będąc jeszcze pewna, czy zapisać się na kurację, umówiłam się na bezpłatną konsultację, gdzie zostały wykonane mi pomiary masy ciała. Pani dietetyk pokazała mi jaki jest stan mojego ciała. A dodatkowo wytłumaczyła mi cały przebieg kuracji, jak to będzie wyglądało. Taka wizyta bardzo dużo mi dała i zachęcam każdego do spróbowania. 

Wrzesień już nadszedł, wiele z nas postanawia dokonać rewolucyjnych zmian w swoim życiu. Jest to czas kiedy mamy wysoką motywacje dlatego warto wykorzystać ten moment i przejść do realizacji swoich planów. Każdy ma szansę osiągnąć to o czym marzy! Nie odkładaj decyzji na później i zacznij właśnie teraz !

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info
E-mail: myslenice@projektzdrowie.info
ul. 3 Maja 14a
32-400 Myślenice
Tel. +48 577 133 322

Powiązane tematy

Zobacz więcej