Kultura

Myślenicki Festiwal Lata 2013: Koncert Roberta Kasprzyckiego [WASZE WIDEO]

Myślenicki Festiwal Lata 2013: Koncert Roberta Kasprzyckiego [WASZE WIDEO]

W ramach pierwszego dnia Myślenickiego Festiwalu Lata w ogrodzie Muzeum Regionalnego "Dom Grecki" wystąpił Robert Kasprzycki. Mamy pierwsze z waszych nagrań

Komentarze (10)

 • Brak zdjęcia
  28 lip 2013

  Wszystko pięknie ładnie duża dawka dobrej muzyki z poczuciem humoru.Na tym można by zakonczyć ale właśnie ale co poniektórzy zwłaszcza ich dzieci zapomnieli że to koncert a nie piknik małego człowieczka trzeba edukować od najmłodszych lat uczyć kultury odpowiedniego zachowania w pewnych miejscach i okolicznościach.Tutaj było inaczej sam artysta musiał upominać roz
  wydrzone dzieciaki przekrzykujące muzyków.

  13 1 Odpowiedz
 • 28 lip 2013

  Było genialnie ! porządna dawka muzyki, humoru. Czas pozytywnie spędzony :)

  10 2 Odpowiedz
 • 28 lip 2013

  Po pierwsze - to był koncert plenerowy a nie teatr narodowy wiec zachowanie dzieci było jak najbardziej adekwatne do miejsca.
  Po drugie - Artysta nawiązywał rozmowę z widownią więc widownia żywo reagowała w tym i dzieci. Gdzieś przecież te dzieci muszą ta kulturę zobaczyć
  Ja osobiście odniosłem bardzo pozytywne odczucia i śmiem twierdzić że był to jeden z najlepszych koncertów w tym miejscu.
  Artysta potrafił przez ponad 2 godziny bawić publiczność swą twórczością co rzadko się obecnie zdarza. Standardem są koncerty 1-1.5 godz.
  Poza tym był to wyjątkowo spontaniczny koncert z elementami wspomnień z lat młodzieńczych artysty, które niejednokrotnie osobiście pamiętamy.
  Ogólnie podsumować REWELACJA.
  -Jak by jeszcze te komary tak nie gryzły to wiele ludzi nie dokonało by ewakuacji przed zakończeniem.

  8 2 Odpowiedz
 • 28 lip 2013

  Rozumiem to że każdy może w sieć wrzucić co mu się podoba, ale nie nie raczmy się bylejakością. Piękny koncert, świetna konferansjerka Roberta, a co oglądamy. Redakcja powinna dbać o jakość jaką przekazuje. Estetyczna cenura powinna istnieć. Chyba, ze nikt z Redakcji nie był na koncercie i nie wie jak takie koncerty wyglądają.

  4 1 Odpowiedz
 • mirek@ 28 lip 2013

  chyba nie rozumiesz idei wolnego internetu i dzielenia sie materialami w sieci "myslenice oczami mieszkancow" skoro tak widzial to jakis mieszkaniec to tak pokazali..

  6 3 Odpowiedz

Zobacz więcej