Kultura

Myślenicki Festiwal Lata 2013: Koncert Roberta Kasprzyckiego [WASZE WIDEO]

Myślenicki Festiwal Lata 2013: Koncert Roberta Kasprzyckiego [WASZE WIDEO]

W ramach pierwszego dnia Myślenickiego Festiwalu Lata w ogrodzie Muzeum Regionalnego "Dom Grecki" wystąpił Robert Kasprzycki. Mamy pierwsze z waszych nagrań

Komentarze

 • 27 lip 2013

  Szanowna Redakcjo.
  Dodawanie tak koszmarnego filmiku to chyba jakiś żart.
  Nie stać Was na coś lepszego?

  3 3 Odpowiedz
  • mirek@ 28 lip 2013

   chyba nie rozumiesz idei wolnego internetu i dzielenia sie materialami w sieci "myslenice oczami mieszkancow" skoro tak widzial to jakis mieszkaniec to tak pokazali..

   6 3 Odpowiedz
   • 28 lip 2013

    Rozumiem to że każdy może w sieć wrzucić co mu się podoba, ale nie nie raczmy się bylejakością. Piękny koncert, świetna konferansjerka Roberta, a co oglądamy. Redakcja powinna dbać o jakość jaką przekazuje. Estetyczna cenura powinna istnieć. Chyba, ze nikt z Redakcji nie był na koncercie i nie wie jak takie koncerty wyglądają.

    4 1 Odpowiedz
 • 28 lip 2013

  Było genialnie ! porządna dawka muzyki, humoru. Czas pozytywnie spędzony :)

  10 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  28 lip 2013

  Wszystko pięknie ładnie duża dawka dobrej muzyki z poczuciem humoru.Na tym można by zakonczyć ale właśnie ale co poniektórzy zwłaszcza ich dzieci zapomnieli że to koncert a nie piknik małego człowieczka trzeba edukować od najmłodszych lat uczyć kultury odpowiedniego zachowania w pewnych miejscach i okolicznościach.Tutaj było inaczej sam artysta musiał upominać roz
  wydrzone dzieciaki przekrzykujące muzyków.

  13 1 Odpowiedz
  • 28 lip 2013

   Po pierwsze - to był koncert plenerowy a nie teatr narodowy wiec zachowanie dzieci było jak najbardziej adekwatne do miejsca.
   Po drugie - Artysta nawiązywał rozmowę z widownią więc widownia żywo reagowała w tym i dzieci. Gdzieś przecież te dzieci muszą ta kulturę zobaczyć
   Ja osobiście odniosłem bardzo pozytywne odczucia i śmiem twierdzić że był to jeden z najlepszych koncertów w tym miejscu.
   Artysta potrafił przez ponad 2 godziny bawić publiczność swą twórczością co rzadko się obecnie zdarza. Standardem są koncerty 1-1.5 godz.
   Poza tym był to wyjątkowo spontaniczny koncert z elementami wspomnień z lat młodzieńczych artysty, które niejednokrotnie osobiście pamiętamy.
   Ogólnie podsumować REWELACJA.
   -Jak by jeszcze te komary tak nie gryzły to wiele ludzi nie dokonało by ewakuacji przed zakończeniem.

   8 2 Odpowiedz
 • 29 lip 2013
  muza napisał/a:

  ...co poniektórzy zwłaszcza ich dzieci zapomnieli że to koncert a nie piknik małego człowieczka trzeba edukować od najmłodszych lat uczyć kultury odpowiedniego zachowania w pewnych miejscach i okolicznościach.Tutaj było inaczej sam artysta musiał upominać roz
  wydrzone dzieciaki przekrzykujące muzyków.

  Nie mam zamiaru zdania kogokolwiek podważać ale czy nie powinniśmy się zastanowić dlaczego dzieci tak zareagowały ? Zachowanie najmłodszych są najbardziej naturalne (nie zdążyły się nauczyć wypracowanego przez cywilizację kanonu zachowań) muzyka od lat była tworzona by cieszyć ludzi, a nie by patrzeć na artystę go on jest gwiazdą.

  2 Odpowiedz
 • 29 lip 2013
  Scena napisał/a:

  muza napisał/a:ale
  ... Po pierwsze - to był koncert plenerowy a nie teatr narodowy wiec zachowanie dzieci było jak najbardziej adekwatne do miejsca...

  Mam inne zdanie na ten temat. To jednak był koncert. Nieistotne, ze w dość "luźnych" warunkach. Wymaga to szacunku dla dla artystów a zwłaszcza jeśli na koncert przychodzi się z własnej woli.
  Dzieciarnia jednak wrzeszczała i przeszkadzała wykonawcom. Na subtelną uwagę jaką skierował pan Robert mamuśka lub mamuśki nie reagowały. Nie zareagowały jak jedna mamuśka została upomniana, że dzieci zrywają gałęzie z krzewu.
  Ot, takie bezstresowe wychowanie.

  3 Odpowiedz
 • Adolf Popartyopopulos 29 lip 2013

  eeee tam ja czekałem na recital Zbigniewa Kasprzyckiego a tu Robert K.

  Odpowiedz
 • 22 sie 2013

  Koncert wspominam bardzo miło. Dzieciarnia szalała bo takie jej prawo. Komary cięły (france) bo takie ich prawo. Co do koncertu Zbigniewa Kasprzyckiego, to w pewnym stopniu był jego koncert - Od Zbigniewa Kasprzyckiego wziął się pomysł, żebym zaczął grać na gitarze. I za te pierwsze lata cześć Jemu i sława :)
  z ukłonami
  Robert Kasprzycki

  Odpowiedz

Zobacz więcej